darek87 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 23 godziny temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2019-02-20 23:58:00

Szpiedzy są wszędzie w każdym kraju,podsłuchują nas przez komórki a czasem śledzą przez komputery jeśli jesteśmy politykami.

więcej...
 
2019-02-19 23:59:11

Przedewszystkim przeniósł bym się do samego początku czy istoty żyjące stworzyła nieśmiertelna istota czy to samo powstało w wyniku ewolucji skamieniałych organizmów.Czy Ewa była i popełniła grzech?

więcej...
 
2019-02-11 23:42:39

Wybrałbym świat magii , bo magii jest łatwiej się nauczyć.Świat taki to świat łatwiejszy.Ciekawie byłoby coś takiego przeżyć, i ponoć wiele takich rzeczy było w rzeczywistości np. unosząca się zakonnica na wysokość drzewa,uzdrowienie chorego dziecka.

więcej...
 
2019-02-07 23:38:37
Wypowiedział się w dyskusji: Wygody - wygraj książkę „Polskie Himalaje".

Brakowałoby mi miękkiego łóżka na którym mógłbym się położyć na końcu wspinaczki,to znaczy na samej górze.Ciepłych posiłków.A co do tej inymności to dajcie spokój ale jak wzeźlibyście na góry to myślelibyście o życiu,jak tu nie spaść a nie kto zobaczy wasze ciało.Polecam zobaczyć amerykański serial "Kto ile przetwa w afryce" osoby są w grupach,nago i jedzenie muszą sobie same upolować.

więcej...
 
2019-02-07 23:26:14

Przykładem powtórki z historii jest to niemcy nie chcą przyznać że obozy w polsce były niemieckimi obozami.Natomiast nazwali je polskimi obozami.Żydzi gdy chciano w Polsce wprowadzić ustawę o IPN sprzeciwali się, ba...mówili nawet "Dobry polak, to martwy polak."W stanach zjednoczonych organizacje też były przeciwne, z tego względu Polska jak "wierny pies" nie wprowadziła ustawy "bolesnej... Przykładem powtórki z historii jest to niemcy nie chcą przyznać że obozy w polsce były niemieckimi obozami.Natomiast nazwali je polskimi obozami.Żydzi gdy chciano w Polsce wprowadzić ustawę o IPN sprzeciwali się, ba...mówili nawet "Dobry polak, to martwy polak."W stanach zjednoczonych organizacje też były przeciwne, z tego względu Polska jak "wierny pies" nie wprowadziła ustawy "bolesnej historii."I śmieszne było świętowanie dnia 11 listopada że Polska jest niepodległa, bo niestety ale podlega prawie wszystkim krajom.Szokiem było dla mnie jak usłyszałem jak prezydent Polski,mówił że uśmiechał do prezydenta Donalda Trumpa aby w Polsce powstała tarcza antyrakietowa.Czy aż tak biednym krajem jesteśmy aby prościć o to inny odległy kraj, prosić o tak ważną rzecz. Gdzie wszelki pieniądz powinien iść właśnie na nowoczensną broń.Gdzie mały kraj Izrael posiada broń nuklearną.

pokaż więcej

więcej...
 
2019-02-05 23:58:31

Podpisujemy pakt ogólnoświatowy,że żadne państwo nie może zaatakować sąsiadującego.Bo jest chciwość i zawiść,nie mająca jakiegokolwiek sensu.Żande państwo nie może okradać żadnego państwa nawet podczas pokoju.Bo z czasem doprowadzi to do wojny.Kto złamie zakaz,pakt konsekwencją dla tego państwa będzie zbombardowanie atomowe,czyli eliminacja nieludzkich zachowań.Oczywiście żadne państwo nie... Podpisujemy pakt ogólnoświatowy,że żadne państwo nie może zaatakować sąsiadującego.Bo jest chciwość i zawiść,nie mająca jakiegokolwiek sensu.Żande państwo nie może okradać żadnego państwa nawet podczas pokoju.Bo z czasem doprowadzi to do wojny.Kto złamie zakaz,pakt konsekwencją dla tego państwa będzie zbombardowanie atomowe,czyli eliminacja nieludzkich zachowań.Oczywiście żadne państwo nie może mieć przewagi rakiet atomowych,bo wtedy zaatakuje atomowo największe państwa,a później te mniejsze.Tak więc nie ma innej zasady jak likwidacja chwastów,przysłowiowego kąkolu w zbożu, które truje inne społeczeństwa swoimi błędnymi ideologiami.Najważniejszy jest człowiek.

pokaż więcej

więcej...
 
2019-02-05 23:44:21

Rok 2033.Po wojnie atomowej,ludzi jest tak mało że nawet nie chce się ich szukać,bo są albo ranni albo wystraszeni.Tak więc tylko wyczekiwanie na ulgę w cierpieniach.Czekanie na przyjście mesjasza.

więcej...
 
2019-01-30 23:58:39

Ta fotografia z mojego chrztu nie jest co prawda czarno biała,ale to chyba nic nie szkodzi.Rodzice zadowoleni bo ojciec chciał mieć w końcu upragnionego syna po dwóch córkach,który będzie jego następcą na gospodarstwie.W tle segmenty z pokoju,stary zabawniczy telefon,figurka piejącego kogucika na półce.

więcej...
 
2019-01-29 23:55:26

Zawsze mówiono mi że jestem podobny do ojca w wielu sytuacjach.Raz gdy chdziłem może do 4 czy 5 klasy ściąłem włosy,byłem u dalekiego sąsiada i jego babcia powiedziała że wyglądam identycznie jak wójek Staś,jak był w moim wieku.Tak więc jestem całkowicie w krewnych z ojca strony,po mamie mam tylko włosy.

więcej...
 
2019-01-28 09:14:06

Dla mnie szczególnym miesiącem jest luty.Bo to czas wyczekiwania na wiosnę, a pożegnanie zimy.Ponoć ociepla nam się klimat więc zima często wcześniej odchodzi.Luty zwiastuje że przetrwało się zimę,jesteśmy bardziej "na luzie".Ptaki zaczynają wracać do z ciepłych krajów,myślimy o wielkiejnocy, która symbolizuje odradzanie.A dla chrześcijan nie ma radośniejszego święta.W lutym przypada światowy... Dla mnie szczególnym miesiącem jest luty.Bo to czas wyczekiwania na wiosnę, a pożegnanie zimy.Ponoć ociepla nam się klimat więc zima często wcześniej odchodzi.Luty zwiastuje że przetrwało się zimę,jesteśmy bardziej "na luzie".Ptaki zaczynają wracać do z ciepłych krajów,myślimy o wielkiejnocy, która symbolizuje odradzanie.A dla chrześcijan nie ma radośniejszego święta.W lutym przypada światowy dzień chorego,który przypomina nam jak ważne jest dla nas zdrowie.Cżęsto także naszych bliskich,którym staramy się pomóc od strony medycznej,natury lub za sprawą sił wyższych.W lutym jest też dzień św. Walentego który rozgrzewa nasze serca pomimo niezbyt ciepłej aury.Św. Walenty żył w III wieku w Cesarstwie rzymskim za panowania Klaudiusza II Gockiego. Cesarz ten za namową swoich doradców zabronił młodym mężczyznom w wieku od 18 do 37 lat wchodzić w związki małżeńskie. Uważał on, że najlepszymi żołnierzami są legioniści niemający rodzin. Zakaz ten złamał biskup Walenty i błogosławił śluby młodych legionistów. Został za to wtrącony do więzienia, gdzie zakochał się w niewidomej córce swojego strażnika. Legenda mówi, że jego narzeczona pod wpływem tej miłości odzyskała wzrok. Gdy o tym dowiedział się cesarz, kazał zabić Walentego. W przeddzień egzekucji Walenty napisał list do swojej ukochanej, który podpisał: „Od Twojego Walentego”. Egzekucję wykonano 14 lutego 269 r. Luty to także przedwiośnie na któym opiera się powieść Stefana Żeromskiego "Przedwiośnie".

pokaż więcej

więcej...
 
2019-01-24 23:58:33

Ludzi nie potrzeba przekonywać do profilaktyki zdrowotnej,tylko przedstwić im zasadę funkcjonowania organizmu.Przedstwić im czynniki wywołujące chorobę grzyby pasożyty,bakterie,toksyny zalegające w organizmie.I trzeba się tych nienaturalnych zbędnych substancji pozbyć.Bo zaczną się problemy.I nie trzeba się nigdzie badać chodzi tu o prześwietlenia bo to promieniowanie a ono zabija komórki.My... Ludzi nie potrzeba przekonywać do profilaktyki zdrowotnej,tylko przedstwić im zasadę funkcjonowania organizmu.Przedstwić im czynniki wywołujące chorobę grzyby pasożyty,bakterie,toksyny zalegające w organizmie.I trzeba się tych nienaturalnych zbędnych substancji pozbyć.Bo zaczną się problemy.I nie trzeba się nigdzie badać chodzi tu o prześwietlenia bo to promieniowanie a ono zabija komórki.My ludzie składamy się z komórki czyli to badanie częściowo nas zabija.Komórka ma mózg i jest błona komórkowa, ona ją zabezpiecza i nic co nie jest naturalnego nie jest do niej wpuszczane, chodzi tu o wszelką chemię.Chemia i farmaceutuki to substancje które są i tak wyprowadzane z organizmu przez nerki i wątrobę.Nerki przez wodę 80% w wodzie toksyn jest rozpuszczanych i 20% przez wątrobę rozpuszczanych w tłuszczach.No i czasem trzaba oczyścić z toksyn żeby dobrze pracowała,bo zalegające w niej toksyny zmieniły się często w kamienie.Trzeba pić rano dużo wody i nie doprowadzić do zakwaszenia organizmu.Zainteresowanych po więcej informacji zapraszam na mail:dabrowski102@gmail.com

pokaż więcej

więcej...
 
2019-01-23 00:00:20

Odkryłem jak wyjść z choroby.

więcej...
 
2019-01-07 23:59:18

Dlaczego są niemili dla innych ludzi i używają brzydkich słów.

więcej...
 
2019-01-07 00:02:08

Taki na którym poznaję księżniczkę swego życia.

więcej...
 
Moja biblioteczka
0 0 0
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (0)
Lista jest pusta
zgłoś błąd zgłoś błąd