Piotr Ćwik 
25 lat, mężczyzna, Skawina, status: Czytelnik, ostatnio widziany 1 tydzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-11-08 23:41:01
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Sportowe
Autor:

Dobra, ciekawa rozmowa o samej Radwańskiej, jej karierze, wpływie tenisa na życie Agi oraz ogólnie o tenisie. Pozwala lepiej poznać zawodniczkę. Nie dam nic wyżej, bo ostatnia część o torebkach, itp. rzeczach mnie zanudziła. Autor śmiało mógł ją pominąć, ale rozumiem to, iż ją zostawił. Dla kobiet będzie to pewnie o wiele bardziej interesujący temat.

 
2018-10-24 12:34:15
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Biografie, Sportowe

Jeśli wydaje Ci się, że znałeś/znałaś trenera Niemczyka, przeczytaj tę książkę. Wtedy na pewno będzie można tak powiedzieć.
To był gość z naprawdę wielką wiedzą i pasją dla siatkówki. Szkoda, że chyba nikt niej z niego tak rzetelnie nie wydobył, bo polscy trenerzy mieliby bardzo przydatną rzecz do uczenia się zawodu. Na szczęście mamy chociaż tę biografię. Część o siatkówce i życiu jest...
Jeśli wydaje Ci się, że znałeś/znałaś trenera Niemczyka, przeczytaj tę książkę. Wtedy na pewno będzie można tak powiedzieć.
To był gość z naprawdę wielką wiedzą i pasją dla siatkówki. Szkoda, że chyba nikt niej z niego tak rzetelnie nie wydobył, bo polscy trenerzy mieliby bardzo przydatną rzecz do uczenia się zawodu. Na szczęście mamy chociaż tę biografię. Część o siatkówce i życiu jest świetna. Opowieści o kobietach trochę mniej mnie zainteresowały, ale to pewnie zależy od tego kto czego oczekiwał od tej książki.
Andrzej - jeśli skądś tam to przeczytasz: dzięki. Następną szklaneczkę whisky piję za Ciebie.

pokaż więcej

 
2018-10-09 10:37:21
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Biografie, Sportowe

Federer jest i będzie najlepszy, ale dzięki tej książce dowiedziałem się czegoś oczywistego: Nadal to też jest gość. Mimo specyficznego podejścia Majorczyków do życia autorowi udało się dotrzeć nie tylko do samego Rafy, ale i do jego najbliższych, dzięki czemu dostajemy opowieść o pierwszej połowie niesamowitej kariery świetnego tenisisty.
Zdecydowanie polecam.

 
2018-10-08 17:19:11
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Biografie, Sportowe
Autor:

Kiedyś usłyszałem od kogoś, że nie jest to dobra książka. Zupełnie się z tym nie zgadzam. To cholernie dobra lektura. Czytając pierwsze 30 stron miałem łzy w oczach. Później ciągle czułem smutek z powodu straty Arka, ale nie przez to co czytałem, bo opowieść o jego życiu i karierze utrzymana jest w pozytywnym tonie.

 
2018-10-08 17:16:25
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Nie wierzcie w peany reklamujące tę książkę. Akcja momentami jest interesująca, ale generalnie to zbiór historii z przeważającą nutą seksu i zboczeń. Brakuje mi tu czynnika spinającego całą opowieść w całość.
A zakończenie? Autorce wybitnie zabrakło pomysłu. Rozczarowanie.

 
2018-10-08 17:13:40
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Sportowe

Szczerze mówiąc bałem się trochę, że będzie to praca naukowa autorów. Przekonał mnie opis z tyłu książki i recenzja na początku, które mówiły, że to bardziej dobrze napisana powieść. I wiecie co? To w 100% prawda. "Postfutbol" czyta się jak powieść, z tym, że dostajemy książkę naukową. Polecam fanom piłki nożnej i historii sportu. Reszta może się mimo wszystko znudzić.

 
2018-08-23 21:01:59
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Sportowe

Miałem lekkie obawy co do treści tej książki, ale niezawodny p. Bohdan znów zrobił robotę. Z typową sobie elegancją, stylem i czasem również humorem opowiedział ciekawe historie o znanych (tych bardziej i tych mniej) sławach sportu. Zdecydowanie polecam. Dzięki tej książce można wrócić do początków XX wieku, by przeżyć historie, które działy się wtedy, gdy wielu z nas nie było jeszcze na... Miałem lekkie obawy co do treści tej książki, ale niezawodny p. Bohdan znów zrobił robotę. Z typową sobie elegancją, stylem i czasem również humorem opowiedział ciekawe historie o znanych (tych bardziej i tych mniej) sławach sportu. Zdecydowanie polecam. Dzięki tej książce można wrócić do początków XX wieku, by przeżyć historie, które działy się wtedy, gdy wielu z nas nie było jeszcze na świecie.
Zastrzeżenie: raczej dla ludzi, których kręci sportu. A Igrzyska zwłaszcza.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
115 102 302
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (1)

Ulubione cytaty (1)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd