maras 
30 lat, mężczyzna, status: Czytelnik, ostatnio widziany 3 dni temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-12-12 15:59:48
Ma nowego znajomego: Anna
 
2018-12-05 01:09:11
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Akcja rozwija się w tak powolnym tempie, że nawet przebiło to inne książki Kinga. Jakoś mnie nie porwała, główny bohater nie wzbudził mojej sympatii. Napisana w dobrym stylu, bo to w końcu King, ale sam pomysł.... taki... meeeeh..

 
2018-12-05 00:55:54
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Jedna z dziwniejszych powieści Niziurskiego, na pewno nietypowa - niby koncept taki sam jak w pozostałych, czyli perypetie dzieciaków w wieku szkolnym, ale powieść zupełnie inaczej poprowadzona, bardziej - wydawałoby się - osobiście. Mi się bardzo podobała, choć czytałem lata temu, to dalej pamiętam fabułę :)

 
2018-11-29 00:57:33
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Jak dla mnie jedna z najgorszych książek, które w życiu przeczytałem. I gdyby nie to, że lektura miała miejsce w czasach, gdy miałem nadmiar wolnego czasu, to nie przebrnąłbym dalej niż kilka stron. Słabo napisane, naiwne, bezsensowne, pogmatwane i nielogiczne.

 
2018-11-16 17:48:23
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Książka którą czyta się niemal jak dobrą fikcję szpiegowską, nie trzeba znać nawet historii ZSRR, nie trzeba oglądać Bonda, nie trzeba wiedzieć czym jest GRU. Historia Wiktora - nie wiadomo na ile prawdziwa, na ile oparta na faktycznej ścieżce jego kariery - ale zadziwiająco przekonująca, wiarygodna. No i emocjonująca. Czy spotkanie z dziwnym traktorzystą może być pełne napięcia? Może - w... Książka którą czyta się niemal jak dobrą fikcję szpiegowską, nie trzeba znać nawet historii ZSRR, nie trzeba oglądać Bonda, nie trzeba wiedzieć czym jest GRU. Historia Wiktora - nie wiadomo na ile prawdziwa, na ile oparta na faktycznej ścieżce jego kariery - ale zadziwiająco przekonująca, wiarygodna. No i emocjonująca. Czy spotkanie z dziwnym traktorzystą może być pełne napięcia? Może - w książce Suworowa! Palenie dokumentów, dziwne misje, i szukanie kryjówek...Świat radzieckich szpiegów w pełnej krasie. Pozycja godna uwagi.

pokaż więcej

 
2018-10-02 01:14:46
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Łowcy (tom 1)

Książki Curwooda to czysta magia, czytasz i czujesz zapach żywicy, słyszysz porykiwanie jeleni, czujesz kupę niedźwiedzia :D Dzikość Kanady i północy Stanów Zjednoczonych aż chwyta za gardło. Zaczytywałem się w tym jako dzieciak i odbywałem niezwykłe podróże wraz z bohaterami, wyobrażałem sobie, że sam leżę w namiocie lub kąpię się w lodowatym strumieniu. Mistrzowsko opisana przyroda i fauna,... Książki Curwooda to czysta magia, czytasz i czujesz zapach żywicy, słyszysz porykiwanie jeleni, czujesz kupę niedźwiedzia :D Dzikość Kanady i północy Stanów Zjednoczonych aż chwyta za gardło. Zaczytywałem się w tym jako dzieciak i odbywałem niezwykłe podróże wraz z bohaterami, wyobrażałem sobie, że sam leżę w namiocie lub kąpię się w lodowatym strumieniu. Mistrzowsko opisana przyroda i fauna, coś niesamowitego.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
35 35 219
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (1)

Ulubieni autorzy (2)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd