asia_33 
Mól książkowy,lubiący czytać praktycznie wszystko co wpadnie w ręce,pod warunkiem że jest ciekawe i wciągające.Uwielbiam koty:)
34 lat, kobieta, Nowy Sącz, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 22 godziny temu
Teraz czytam
  • Jesienny bluszcz
    Jesienny bluszcz
    Autor:
    Kariny, które nieomal rozbił romans Michała, przetrwało kryzys, w dużej mierze za sprawą niespodziewanej ciąży. Wymarzony syn utrzymał przy Karinie męża, przeszła zdrada jednak do tej pory kładzie się...
    czytelników: 67 | opinie: 9 | ocena: 7,63 (16 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-12-10 10:36:39
Dodała książkę na półkę: Teraz czytam
 
2018-12-10 10:36:16
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Koniec XIX wieku,małe z pozoru sielskie miasteczko staje się miejscem zbrodni.Ginie młoda kuracjuszka zakładu przyrodoleczniczego.Początkowo wszyscy myślą że dziewczyna popełniła samobójstwo,jednak ślady na jej ciele wskazują że ktoś pozbawił ją życia.Atmosfera robi się gęsta,a tajemniczy morderca uderza ponownie.Śledztwo prowadzi miejscowy komisarz,sam mający problemy osobiste.Czy uda mu się... Koniec XIX wieku,małe z pozoru sielskie miasteczko staje się miejscem zbrodni.Ginie młoda kuracjuszka zakładu przyrodoleczniczego.Początkowo wszyscy myślą że dziewczyna popełniła samobójstwo,jednak ślady na jej ciele wskazują że ktoś pozbawił ją życia.Atmosfera robi się gęsta,a tajemniczy morderca uderza ponownie.Śledztwo prowadzi miejscowy komisarz,sam mający problemy osobiste.Czy uda mu się rozwikłać zagadkę??
Autorka stworzyła ciekawy kryminał retro,interesująco odtworzyła mentalność ludzi mieszkających w małych miasteczkach ponad sto lat temu i równie dobrze pozwoliła odnaleźć się bohaterom w śledztwie mimo braku nowoczesnych technik jakie istnieją teraz.Myślę że warto!!

pokaż więcej

 
2018-12-09 09:16:48
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Wciągająca od pierwszej strony powieść.Polecam!!

 
2018-12-05 21:33:14
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Mocny i wciągający kryminał.Dallas szuka tajemniczego mordercy,który napada i torturuje małżeństwa.Polecam!!

 
2018-12-03 17:32:43
Ma nowego znajomego: Michał
 
2018-12-02 19:10:01
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Słowiańskie siedlisko (tom 1)

Urokliwa opowieść o życiu mieszkańców osady Polana,w czasach przed przyjęciem chrztu przez Mieszka I.Akcja powieści toczy się ponad tysiąc lat temu,to problemy jakie mają mieszkańcy są bardzo podobne do nam współczesnych.Mamy tu miłosny trójkąt,zazdrość,politykę i próby nawracania na nową wiarę.Autorka barwnie opisuje dawne zwyczaje i przesądy.Chętnie sięgnę po drugi tom.Polecam!!

 
2018-11-30 11:19:43
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Piękna opowieść o amerykańskim Południu i młodej dziewczynie Charley,która otrzymuje w spadku podupadającą plantację trzciny cukrowej.Czy mającej wiele problemów dziewczynie uda się osiągnąć cel i doprowadzić do zbiorów?? O tym przekonacie się czytając tę nastrojową powieść.Polecam!!!

 
2018-11-25 09:38:55
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Wojenne i powojenne losy czterech kobiet.W tle skomplikowana historia Polski.Myślę że warto!

 
2018-11-21 10:32:36
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Powieść którą czyta się w jeden wieczór i kawałek poranka,żeby poznać jej zakończenie.Konflikt między synową a teściową istnieje chyba od zawsze,podobnie jest w przypadku Emily,gdy poznaje Adama,okazuje się że w ich związku bardzo duży udział będzie miała jego matka Pamela,kobieta opiekuńcza i zaborcza.W dodatku poprzednia dziewczyna Adama zmarła w tajemniczych okolicznościach,a jedynym... Powieść którą czyta się w jeden wieczór i kawałek poranka,żeby poznać jej zakończenie.Konflikt między synową a teściową istnieje chyba od zawsze,podobnie jest w przypadku Emily,gdy poznaje Adama,okazuje się że w ich związku bardzo duży udział będzie miała jego matka Pamela,kobieta opiekuńcza i zaborcza.W dodatku poprzednia dziewczyna Adama zmarła w tajemniczych okolicznościach,a jedynym świadkiem śmierci była właśnie Pamela.Ale nic nie jest tak oczywiste jak może się wydawać,zakończenie wbija w fotel.Polecam!Przeczytajcie.Warto!!

pokaż więcej

 
2018-11-21 08:50:32
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Interesujący,oparty na legendzie o Szczurołapie thriller historyczny.Głównym bohaterem jest Węgier Gabor Horthy orientalista,awanturnik i poszukiwacz przygód.Tajemnicze morderstwa powiązane z legendą powodują że bohater zaczyna interesować się sprawą.
Powieść wciąga.Polecam!!

 
2018-11-19 13:25:51
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

W rodzinie Majów na pozór wszystko się dobrze układa,ale tylko na pozór.Seweryn ma kłopoty finansowe,wymyśla więc plan,w którym zleca porwanie własnego synka i wyłudzenie okupu od jego majętnego brata Roberta.Jednak plan bierze w łep,a dziecko znika naprawdę.Kto porwał małego Tymka?? Jakie sekrety skrywa rodzina?Śledztwo w sprawie prowadzi pani prokurator Milena,której samej kilka lat temu... W rodzinie Majów na pozór wszystko się dobrze układa,ale tylko na pozór.Seweryn ma kłopoty finansowe,wymyśla więc plan,w którym zleca porwanie własnego synka i wyłudzenie okupu od jego majętnego brata Roberta.Jednak plan bierze w łep,a dziecko znika naprawdę.Kto porwał małego Tymka?? Jakie sekrety skrywa rodzina?Śledztwo w sprawie prowadzi pani prokurator Milena,której samej kilka lat temu zaginął syn.
Powieść wciąga od samego początku,autorka umiejętnie wodzi czytelnika za nos.Polecam!!!

pokaż więcej

 
2018-11-18 10:47:59
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: DCI Erika Foster (tom 4)

W Londynie giną młode dziewczyny,ich ciała porzucane są w kontenerach na śmieci.Przed śmiercią ofiary miały umówione spotkania z mężczyzną poznanym przez internet.W śledztwo włącza się Erika Foster.Czy uda jej się rozwiązać sprawę nim zostanie popełniona kolejna zbrodnia??
Wciągający kryminał,autor z tomu na tom jest co raz lepszy.Polecam!!

 
2018-11-16 18:10:25
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Ciekawa opowieść o trzech siostrach,diametralnie różnych od siebie,które spotykają się przy smutnej okazji jakim jest pogrzeb matki.Pożegnanie najbliższej osoby uruchamia lawinę rodzinnych nieporozumień i niesnasek.Odkryte zostają różne sekrety,a i niejeden trup opuści rodzinną szafę.
"Trzecia siostra" Joanny Marat to ciekawy przegląd polskiej historii widziany oczami kobiet.Polecam!!

 
2018-11-12 09:04:08
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Lekka,zabawna,ale i momentami złośliwa opowieść o tym jak to jest z dnia na dzień zostać ojcem dwóch nastolatek.W sam raz na jeden wieczór.Warto!!

 
2018-11-09 13:45:44
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Książka która trzyma w napięciu od samego początku.Czytelnik pragnie dowiedzieć się dlaczego główna bohaterka Justine ukrywa się w małym amerykańskim miasteczku wraz z córeczką.Co takiego wydarzyło się w Anglii?? Jaka tragedia spotkała szczęśliwą,osiągającą sukcesy rodzinę.
Polecam!! Wciąga!

 
Moja biblioteczka
1363 857 9456
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (107)

Ulubieni autorzy (4)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (15)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd