written-in-a-sheet 
https://written-in-a-sheet.blogspot.com, , , https://www.instagram.com/written.in.a.sheet
Nasza miłość jak wiatr - nie możesz jej ujrzeć, lecz możesz ją poczuć.
23 lat, kobieta, Tenczynek , status: Czytelniczka, dodała: 1 cytat, ostatnio widziana 9 godzin temu
Teraz czytam
  • Trzy razy ty
    Trzy razy ty
    Autor:
    Kontynuacja bestsellerowej powieści "Trzy metry nad niebem". W "Trzech metrach nad niebem" Babi złamała mu serce. W "Tylko ciebie chcę" Gin nauczyła go kochać na nowo. W...
    czytelników: 810 | opinie: 62 | ocena: 6,15 (156 głosów) | inne wydania: 1

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-08-16 16:55:52
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Moje Arcydzieła <3, Recenzenckie

Tytuł książki jak dla mnie bardzo oryginalny . Książka została napisana przez autorka wiele lat temu . Po przeczytaniu tej książki musiałam soibiendac czas bo sama nie wiedziałam co chce napisać i jak uhbrac w słowa. Książka porusza problemy nastolatek... jakie to ma problemy taka nastolatka myślicie... Amanda posiada ich dość sporo , i mam wrażenie że każda taka dziewczyna ma , lecz nikt o... Tytuł książki jak dla mnie bardzo oryginalny . Książka została napisana przez autorka wiele lat temu . Po przeczytaniu tej książki musiałam soibiendac czas bo sama nie wiedziałam co chce napisać i jak uhbrac w słowa. Książka porusza problemy nastolatek... jakie to ma problemy taka nastolatka myślicie... Amanda posiada ich dość sporo , i mam wrażenie że każda taka dziewczyna ma , lecz nikt o tym nie pisze ani nie mówi. Ta pozycja też ma w sobie troszkę euforii jak tomie zdarza w tym wieku . Czternastolatka borykajaca się z problemami twarzą w twarz nie posiadająca rzadnego wsparcia emocjonalnego i fizycznego jest sama sobie . Pokazuje nam to że się da !A każda porażka motywuje do działania, zdanie klucz tutaj brzmi " PODDASZ SIĘ CZY WALCZYSZ ????"

pokaż więcej

 
2018-08-16 16:38:40
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Recenzenckie
Autor:

Książki o takiej tematyce przyciągania mają straszne . Ewa wdowa która nie potrafi sobie poradzic z emocjami i śmiercią męża która miała miejsce 2 lata temu . Caitlin i Patric małżeństwo prawie doskonale . Mąż kochający sprawiający aby rodzina miała godny byt , i stworzyć rodzinę idealną. Służący zawsze pomocą. Pokochał nawet nie swoje dziecko . Po pewnym czasie jednak jegomzalety zaczęły... Książki o takiej tematyce przyciągania mają straszne . Ewa wdowa która nie potrafi sobie poradzic z emocjami i śmiercią męża która miała miejsce 2 lata temu . Caitlin i Patric małżeństwo prawie doskonale . Mąż kochający sprawiający aby rodzina miała godny byt , i stworzyć rodzinę idealną. Służący zawsze pomocą. Pokochał nawet nie swoje dziecko . Po pewnym czasie jednak jegomzalety zaczęły się zamieniać w wady . I to już nie podobalomsie Caitlin , a decyzja o rozwodzie przyszła szybciej niż myślała. Historie tych dwóch przypadków wzruszaja , daje do myślenia. Mnie osobiście wniosła ta książka wiele zmian . Na pewno sięgnę po inne pozycje tej autorki

pokaż więcej

 
2018-08-16 16:38:13
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Moje Arcydzieła <3, Recenzenckie
Autor:
Cykl: Kwartet klimatyczny (tom 2)

Maja Lunde to moje 1 spotkanie z tą autorka . Bardzo zaintrygował mnie opis samej książki. Ale od początku. Problem wody to powszechny temat na całym świecie. Jednym tej wody brakuje a inni nie patrzą ile jak i gdzie zużywają . Mają napisała historie która ukazuje świat z dwóch różnych płaszczyzn czasowych 2017 rok i 2041 . Dwa różne światy i ludzie którzy nie mają z sobą nic wspólnego ... Maja Lunde to moje 1 spotkanie z tą autorka . Bardzo zaintrygował mnie opis samej książki. Ale od początku. Problem wody to powszechny temat na całym świecie. Jednym tej wody brakuje a inni nie patrzą ile jak i gdzie zużywają . Mają napisała historie która ukazuje świat z dwóch różnych płaszczyzn czasowych 2017 rok i 2041 . Dwa różne światy i ludzie którzy nie mają z sobą nic wspólnego . Autorka porusza tak ważny problem w bardzo dziwny sposób. Kreuje historie które w rzeczywistości mogą mieć miejsce w tym świecie. Bo my ludzie sami do tego doprowadzimy naszymi poczynaniami . Co zrobimy kiedy nam braknie wody ?? Jak wytrzymali Lou David i inni ?? Jak ta susza wpłynęła na ich relacje ?? Brak wody pitnej .... My po dwóch dniach upału mamy dość i przy tym wypijemy hektolitry wody. Przeczytajcie te książkę. Historia jest warta uwagi i sprawia że się zastanawiamy co dalej . Polecam gorąco.

pokaż więcej

 
2018-08-16 16:12:11
Autor:
Cykl: Cole (tom 1)
 
2018-08-16 14:55:01
Została fanką autorki: Vi Keeland
 
2018-08-16 14:04:06
Ma nowego znajomego: Anna
 
2018-08-10 10:16:55
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:
 
2018-08-08 13:18:51
Ma nowego znajomego: NieGrzeczneRecenzje
 
2018-08-01 19:08:20
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Kryminały, Moje Arcydzieła <3, Recenzenckie
Cykl: Kuba Sobański (tom 1)

Ta przeszłość musi być mało wartościowa, skoro nie jest przyszłością.


Czy wiecie że może to za rogiem ktoś na was czyha ??

Zastanawiasz się czy ktoś z Twojego grona znajomych może być seryjnym mordercą ??Kuba Sobański młody mężczyzna , studiujący prawo .

Co się stało w przeszłości że tak , młody człowiek zmienił się w seryjnego mordercę .

Dlaczego włada nim taki demon .


Kuba...
Ta przeszłość musi być mało wartościowa, skoro nie jest przyszłością.


Czy wiecie że może to za rogiem ktoś na was czyha ??

Zastanawiasz się czy ktoś z Twojego grona znajomych może być seryjnym mordercą ??Kuba Sobański młody mężczyzna , studiujący prawo .

Co się stało w przeszłości że tak , młody człowiek zmienił się w seryjnego mordercę .

Dlaczego włada nim taki demon .


Kuba mieszkaniec apartamentu w Krakowie , bardzo błyskotliwy i mądry . Posiadający bardzo duże zaplecze finansowe jak jego znajomi . Imprezy , wieczorne kluby , panienki i narkotyki to jego codzienność lecz , nie zawsze .


Kuba to także morderca który masakruje ciało kobiety doszczętnie aby zaspokoić swoje rządzę z nieopisaną i chorobliwą przyjemnością .

Wyróżnia się tym od innych morderców że skrupulatnie wykonuje zaplanowane rzeczy i ofiary też nie są przypadkowe a przy tym jest bardzo ostrożny . Każda nowa zdobycz jest analizowana jej całe życie , co robi , czym się zajmuje , czy posiada współlokatorów ,obserwacja to jego ulubione hobby .


Nasz główny bohater wylewa tyle krwi w książce że nie możecie przestać czytać mino to że chwilami mamy dość krwawej rzeźni .

Kuba po pewnej śmierci dostaje pseudonim „ Rzeźnik Niewiniątek „


Narracja pierwszoosobowa w tej książce to świetny pomysł , z kartki na kartkę wczuwamy się w Kubę w jego myśli odczucia , stajemy się nim i czytając Pamiętnik Diabła czujemy jakbyśmy to robili . To jest świetne .

Mnie osobiście książka bardzo przypadła do gustu , chodź czy ta tematyka książek jest do tego idealna ?!

Mój mózg po przeczytaniu tek książki zamienił się w żelki a co będzie przy następnych , nie mogę się doczekać .

pokaż więcej

 
2018-08-01 14:54:34
Ma nowego znajomego: SłonecznaStronaŻycia
 
2018-07-20 21:47:49
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Bracia Slater (tom 3)
 
2018-07-19 09:53:47
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Laleczki (tom 2)

,, W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna ,młoda kobieta ,młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta" - George Bernard Shaw
Najgorszy koszmar Jady się spełnił .
Znowu jest zabawką w rękach Bennego, tylko, że teraz ta zabawka umie się bronić i nie pozwoli swojemu oprawcy na zniszczenie jej. Wraca i ma w głowie jedną myśl - musi uratować swoją...
,, W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna ,młoda kobieta ,młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta" - George Bernard Shaw
Najgorszy koszmar Jady się spełnił .
Znowu jest zabawką w rękach Bennego, tylko, że teraz ta zabawka umie się bronić i nie pozwoli swojemu oprawcy na zniszczenie jej. Wraca i ma w głowie jedną myśl - musi uratować swoją siostrę. Ale Benny też obrał sobie cel. Chce odzyskać swoją ,, Zaginioną laleczkę,, .... "Przewrócę jej świat do góry nogami. Odbiorę wszystko, do czego tak bardzo się przywiązała. Wypełnię każda część jej umysłu i ciała... sobą." Pisarki w doskonały sposób w drugiej części oddały skomplikowane sekrety mrocznej przeszłości psychopaty. "Zaginione laleczki" wyróżniają się tym, iż do głosu dopuszczono w końcu Benjamina, który w formie retrospekcji opowiada nam swoją historię Życie Bennego ukształtowało go na człowieka bezwzględnego i brutalnego do granic obłędu. "Znam różnice między dobrem a złem- przyznaje. - Po prostu czynienie zła jest o wiele przyjemniejsze"

W tej powieści odczuwamy masę skrajnych emocji, że ciężko pozbierać myśli. To thriller w czystej formie, dosadny, mocny i prawdziwy. Stąpamy po cienkim lodzie zatracając się całkowicie w tej historii. "będzie potwornie, obscenicznie, obrzydliwie."..
Pierwszo osobowy narrator oraz perfekcyjnie rozpisane role , które stopniowo odkrywają przed nami mroczne tajemnice przeszłości, dzięki temu , gdy narratorem stają się główni bohaterowie porywają czytelnika jeszcze bardziej .
W tej powieści tak naprawdę mamy wszystko: historię kryminalną, romantyczną miłość, oddanie, napięcie emocjonalne, brutalne zabójstwa, zaskakujące zwroty akcji oraz poświęcenie dla drugiej osoby. Przez 250 stron tej książki adrenalina krążyła cały czas w moich żyłach od pierwszych stron aż do samego końca. Ta książka jest nieprzewidywalna, mocna i dosadna . Jest jeszcze bardziej makabryczna i mroczna niż pierwszy tom.
Dla mnie to pozycja, której nie da się odłożyć póki nie przeczyta się ostatniej kartki. Ta książka wprost wyciska piętno na czytelniku.
,,Czy dotknąłeś kiedyś innej duszy sednem swojej własnej i oddychałeś nią, aż stała się częścią ciebie? " Zdradzę wam jedno... nie uwolnicie się od Benjamina

pokaż więcej

 
2018-07-18 17:28:27
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: Bluff Point (tom 1)
 
2018-07-18 14:26:01
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Romans

41 dni nadziei, a raczej 41 dni walki o przetrwanie na morzu. To historia o odwadze, sile woli , zaradności i nadziei. Zapierająca dech w piersi potęga matki natury , walka o przetrwanie i próba pozostania przy zdrowych zmysłach w ekstremalnej sytuacji. Dwoje młodych podróżników Tami i Richard poznaje się, zakochuje w sobie i spędza niezapomniane chwile pod palmami malowniczego Tahiti. Oboje... 41 dni nadziei, a raczej 41 dni walki o przetrwanie na morzu. To historia o odwadze, sile woli , zaradności i nadziei. Zapierająca dech w piersi potęga matki natury , walka o przetrwanie i próba pozostania przy zdrowych zmysłach w ekstremalnej sytuacji. Dwoje młodych podróżników Tami i Richard poznaje się, zakochuje w sobie i spędza niezapomniane chwile pod palmami malowniczego Tahiti. Oboje kochają podróże i żeglugę. Przeżywają ze sobą piękne chwile, zwiedzając najpiękniejsze miejsca dzikich wysp. Ich sielanka nie trwa długo gdy oboje wypływają w rejs jachtem znajomych Richarda z Tahiti do Californii i wpadają w sam środek największego huraganu . Wiedząc co za chwilę się wydarzy , Richard nakazuje swojej ukochanej schronić się pod pokładem. Chwilę później gigantyczna fala uderza w jacht i Tami traci przytomność. Gdy ją odzyskuje, maszty są połamane , łódź jest zniszczona, a silnik i radionadajnik są uszkodzone... Dziewczyna zostając sama na zdemolowanej łodzi zaczyna w panice szukać swojego ukochanego i odsysać wodę , która dostała się pod kajutę.
Jest to powieść oparta na prawdziwej historii , która miała miejsce w połowie lat 80. Książka została napisana jasną i czytelną treścią . Według mnie idealną dla młodzieży i osób, które lubią tematykę związaną z morzem i żeglugą. Jest to idealna powieść do łóżka na dwa wieczory . Bardzo szybko się ją czytało i nie powiem uroniłam parę łez czytając ją . Osobiście jestem fanką Survival- Romansu. Lecz trzeba wziąć pod uwagę, że nie każdemu przypadnie do gustu taki typ narracji i fabuła.
Wielu oskarża morze, choć wiatr zawinił- tak było i w tym wypadku .Jak to mówią - morze dużo daje lecz czasem i zabiera. Naszym głównym bohaterom dał piękną i prawdziwą miłość oraz pasję , lecz niestety nie pozwolił dokończyć rozpoczętego przez nich nowego rozdziału w ich życiu.
Warto czasami dać się porwać dryfującej łodzi na dzikim morzu , bo kurs jaki sobie obierze- mimo pewnych obaw- zabierze nas w to właściwe miejsce , tak jak Tami i Richarda.

pokaż więcej

 
2018-07-18 13:13:31
Dodała książkę na półkę: Teraz czytam
Cykl: Trzy metry nad niebem (tom 3)
 
Moja biblioteczka
184 59 741
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (52)

Ulubieni autorzy (22)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (47)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd