CrazyDaisy_MR 
crazydaisy.pl, to, moja, pracownia, rękodzieła, w, której, przetwarzamy, materiały, z, odzysku, w, nowe, akcesoria, wystroju, wnętrz, torebki, oraz, gadżety, każdego, ", książkoluba", ., Zapraszam, do, odwiedzania.
(1) Niepoprawna Książkoholiczka - Jonathan Carroll. (2) Uzależniona od makaronu - w każdej postaci. (3) Miłośniczka stylu skandynawskiego: Podróże, Książki, Kino, Przyroda, Meble, Architektura, Widoki, Przestrzeń, Ekologia, Ludzie, Charakter, Spokój, Tęsknota ...
35 lat, kobieta, Kraków, status: Czytelniczka, dodała: 10 cytatów, ostatnio widziana 14 tygodni temu
Dodane cytaty
 • Człowiek szlachetny wymaga tylko od siebie, prostak wszystkiego wymaga od innych".
  Éric-Emmanuel SchmittTajemnica pani Ming
 • Najśmieszniejsze jest to, że tak naprawdę każda miłość przypomina kicz. Wszyscy jesteśmy tacy sami, gdy się zakochujemy, niezależnie od wieku, stanu konta bankowego, wykształcenia. Wszyscy zakochujemy się w ten sam głupi, kiczowaty, przesłodzony, melodramatyczny sposób, dajemy się omotać, pozwalamy, by świat się zacieśnił do jednej osoby, by się wokół niej obracał, aż do mdłości, aż do zawrotów głowy(...).
  Dominika van EijkelenborgKiedy będziemy deszczem
 • Przyjęcie chyba się udało, bo wszyscy dużo mówili, choć mało rozmawiali".
  Piotr C.Brud
 • (...) Był to piękny czas; byłem nareszcie sam, mogłem czytać, pisać, chodzić do teatru - ale nie wiedziałem, co mam robić najpierw. Kiedy zaczynałem pisać - zdawało mi się, że powinienem czytać, gdyż pomoże mi to w pisaniu; kiedy czytałem - zrywałem się i wybiegałem na miasto, gdyż wydawało mi się, że powinienem podglądać ludzi; rozmawiałem z ludźmi i wtedy znów wydawało mi się, że tracę czas na rozmowy, a przecież powinienem pisać; Chryste Panie, myślałem, że zwariuję".
  Marek HłaskoPiękni dwudziestoletni
 • Człowiek nie powinien zbliżać się tak bardzo do wiedzy, jakiej nie posiadają inni - to zawsze było poczytywane za obłęd".
  Grażyna JagielskaOna wraca na dobre
 • " -Czy pamięta pani chwilę, kiedy była pani szczęśliwa – powtórzył [lekarz]. – Obojętnie kiedy i z jakiej przyczyny. Po prostu szczęśliwa. Szukałam w myślach nie tyle takiego momentu w życiu, ile jakiejś definicji tego szczęścia, o które drań mnie pytał. Co to mogło być? Szczęśliwa? Jasna cholera!".
  Grażyna JagielskaOna wraca na dobre
 • Uważał, że wśród jego rówieśników panował kult radości. Żeby być fajnym, trzeba było być nieustannie szczęśliwym i dowody na to nieustające szczęście rozsyłać po całym świecie poprzez portale społecznościowe, przyklejać sobie szeroki, plastikowy uśmiech, mieć bujne życie towarzyskie i jak najdłuższą listę znajomych w telefonie. Jeśli byłeś smutny, samotny, jeśli nosiłeś choćby najmniejsze znamię bólu, stawałeś się trędowaty.
  Dominika van EijkelenborgKiedy będziemy deszczem
 • Ach, te legendy! Wyrządzają nam tyle samo dobrego, co złego, bo najpierw podsycają wyobraźnię i dają nadzieję na istnienie czegoś, za czym tak tęsknimy, a potem zostawiają nas sam na sam z codziennością".
  Marek PindralChiny od góry do dołu
 • Uznałem, że jeżeli ci neurotycy czuli potrzebę przyjścia do mnie z dzieckiem, któremu rusza się ząb, chętnie ich pocieszę. Tak sobie myślałem, gdy zaglądałem do ust dziewczynki. Ale potem stwierdziłem sześć ubytków! Pięciolatka i sześć ubytków! A ząb ruszał się nie dlatego, że miał wypaść, jak to mleczaki. Był cały zepsuty. Powiedziałem rodzicom, że nie mam wyboru, muszę go usunąć. Mamusia zaczęła płakać, tatuś wyraźnie się zawstydził. Co wieczór dawali małej lizaka, żeby zasnęła.
  - Tak trudno było słuchać jej płaczu - wyznała mamusia.
  - To naprawdę ją uspakajało - dołączył się tatuś.
  Nie pozwalali dziewczynce pić wody z kranu, nie dawali jej do jedzenia nic, co nie byłoby opatrzone etykietą "żywność organiczna", nie brali nawet pod uwagę słodyczy bez cukru, bo wszystko, co nie zawiera cukru, jest pełne sztucznego słodzika, który wywołuje raka, za to co noc pozwalali jej leżeć w łóżku przez dziesięć godzin z lizakiem i w ten sposób, żeby przestała płakać i zasnęła, psuli jej zęby".
  Joshua FerrisWstać znowu o ludzkiej porze
 • Byłam wychowana na grzeczną dziewczynkę, układną, uprzejmą, opiekuńczą, cichą. Byłam wychowana na kogoś niesprawiającego kłopotów, gotowego spełniać oczekiwania innych. Porządna uczennica, czerwony pasek na świadectwie, kiwający z uznaniem nauczyciele. Ale nie jestem grzeczną dziewczynką(...).
  Dominika van EijkelenborgKiedy będziemy deszczem
Moja biblioteczka
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
zgłoś błąd zgłoś błąd