Pani-ze-świetlicy 
Feministka, buntowniczka. Miłośniczka kryminałów.
status: Czytelnik, ostatnio widziany 1 tydzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-12-07 18:35:59
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-11-20 21:53:41
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Domowa bibilioteczka

Czytałam już kilka książek tej autorki. Do tej pory bardzo mi się podobały - bogate słownictwo, ciekawe wątki. Jestem nudziarą z kolei strasznie mnie wymęczyła. Główna bohaterka była desperatką, która bez faceta nie widzi sensu życia.

 
2018-11-20 21:51:56
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Domowa bibilioteczka

Rewelacyjna. Poprawiacz humoru. Idealna na jesienne wieczory.

 
2018-10-21 19:45:15
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-10-21 18:47:27
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Chcę kupić w przyszłości

To ten rodzaj książki, którą można czytać wiele razy. Wzruszająca, pełna pozytywnych emocji, dająca nadzieję.
Pokazuje, że czasami pewne rzeczy dzieją się nie bez przyczyny...
Muszę ją mieć w swojej domowej biblioteczce :-)

 
2018-09-30 00:11:23
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Książka jest bardzo dobrze napisana, autorka ma ciekawy styl - jej utwory, jak na komedie romantyczne, nie są płytkie. Szybko się czyta, zabawna, lekka. Jednak jedną gwiazdkę musiałam odjąć za główną bohaterkę - strasznie mnie irytowała. Może dlatego, bo nie lubię i nie rozumiem głupich kobiet - nie w sensie intelektualnym. Z pozoru inteligentna kobieta, odnosząca sukcesy zawodowe, ale w... Książka jest bardzo dobrze napisana, autorka ma ciekawy styl - jej utwory, jak na komedie romantyczne, nie są płytkie. Szybko się czyta, zabawna, lekka. Jednak jedną gwiazdkę musiałam odjąć za główną bohaterkę - strasznie mnie irytowała. Może dlatego, bo nie lubię i nie rozumiem głupich kobiet - nie w sensie intelektualnym. Z pozoru inteligentna kobieta, odnosząca sukcesy zawodowe, ale w sferze damsko-męskiej - głupia do bólu. Naiwna, nieszanująca siebie, uległa. Byle jaki facet, którego nawet nie miała możliwości lepiej poznać - bo przecież nie chce wyjść na wścibską babę- a tu achy, uchy i wizja wspólnej przyszłości, gromadki dzieci i wnucząt. Serio? Szkoda, że główna bohaterka była ukazana w taki stereotypowy sposób, bo książka ogólnie jest super.

pokaż więcej

 
2018-09-23 13:51:40
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
 
2018-09-23 13:44:59
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

To pierwsza książka tej autorki, którą miałam przyjemność przeczytać. Zabawne dialogi, śmieszne zbiegi okoliczności, całość dopełniają ciekawe postacie, bogate słownictwo i niebanalne opisy. Nietuzinkowa, wciągająca komedia kryminalna. Zazwyczaj literatura tego typu nie jest zbyt ambitnie napisana, ma być lekka, zabawna. Tu autorka pokazała, że wie co, to zdania wielokrotnie złożone oraz... To pierwsza książka tej autorki, którą miałam przyjemność przeczytać. Zabawne dialogi, śmieszne zbiegi okoliczności, całość dopełniają ciekawe postacie, bogate słownictwo i niebanalne opisy. Nietuzinkowa, wciągająca komedia kryminalna. Zazwyczaj literatura tego typu nie jest zbyt ambitnie napisana, ma być lekka, zabawna. Tu autorka pokazała, że wie co, to zdania wielokrotnie złożone oraz synonimy. Oprócz tego mamy dużą dozę humoru. Polecam. W mojej kolejce czekają inne książki pani Obuch.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
235 78 619
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (7)

Ulubieni autorzy (6)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd