Edyta Sawicka 
41 lat, kobieta, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 7 godzin temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-09-25 11:50:29

To ja podam przykład z życia kiedyś pracowałam w pewnej Instytucji w której naprawdę były prowadzone śledztwa i dzwonili dziennikarze i czym śledztwo było ważniejsze tym tych telefonów od dziennikarzy było więcej ja nie pełniłam roli kierowniczki sekretariatu i te telefony od dziennikarzy odbierałam w zastępstwie i może nie zawsze wiedziałam co mam powiedzieć dziennikarze często chcieli aby im... To ja podam przykład z życia kiedyś pracowałam w pewnej Instytucji w której naprawdę były prowadzone śledztwa i dzwonili dziennikarze i czym śledztwo było ważniejsze tym tych telefonów od dziennikarzy było więcej ja nie pełniłam roli kierowniczki sekretariatu i te telefony od dziennikarzy odbierałam w zastępstwie i może nie zawsze wiedziałam co mam powiedzieć dziennikarze często chcieli aby im podać numery komórkowe prowadzących śledztwo w tej instytucji był notatnik z tymi numerami ale ja wiedziałam że nie mogę podać takiego numeru i kiedyś jednemu z dziennikarzy powiedziałam aby zadzwonił do aresztu to miało według mnie swoje uzasadnienie nie chcę tu wyjaśniać dlaczego a ten dziennikarz tylko się zdenerwował i może wziął mnie za idiotkę.Ja miałam swój telefon ale na ten mój numer dziennikarze prawie nie dzwonili chyba poza jednym razem ale to był ważny telefon miałam zgodę na udzielenie informacji.

pokaż więcej

więcej...
 
2018-09-25 11:39:07
Wypowiedziała się w dyskusji: Raport 9/20/2018 - wygraj książkę „Outsider".

Ludzi zdradzają oczy i mimika twarzy czasami też gestykulacja jak są zdenerwowani lub kłamią i to właśnie zdradziło naszego outsidera bo jego zachowanie było nienaturalne

więcej...
 
2018-09-25 11:33:55

ja może się narażę bo całe moje życie to Białystok - miasto mojego życia które naprawdę lubię ale kocham Olsztyn w którym byłam jak miała 17 lat a potem wróciłam jeszcze dwa razy. Mi pobyt w Olsztynie sprawia wielką radość i lubię jak na gg napisze do mnie jakiś mężczyzna z Olsztyna i mogę o tym mieście porozmawiać.

więcej...
 
2018-09-25 11:29:53

Ja tak mam że mężczyźni którzy mi się podobają wcześniej czy później znikają z mojego życia. Często to było tak że ja po prostu patrzyłam, a ja podobno zyskuję przy bliższym poznaniu. Mężczyznom sprawia przyjemność rozmowa ze mną. Obecnie sama się pozbawiłam rozmowy z mężczyzną który mi się podoba właśnie dlatego że mi się podoba i mogłabym się w nim zakochać a potem jak zniknie z mojego życia... Ja tak mam że mężczyźni którzy mi się podobają wcześniej czy później znikają z mojego życia. Często to było tak że ja po prostu patrzyłam, a ja podobno zyskuję przy bliższym poznaniu. Mężczyznom sprawia przyjemność rozmowa ze mną. Obecnie sama się pozbawiłam rozmowy z mężczyzną który mi się podoba właśnie dlatego że mi się podoba i mogłabym się w nim zakochać a potem jak zniknie z mojego życia to będę cierpieć. Teraz zmieniłam zdanie i chciałabym wziąć udział w zajęciach, które on prowadzi tylko teraz może być za późno. I znowu będzie jak zawsze.

pokaż więcej

więcej...
 
2018-09-16 19:45:54

Ja od wielu lat próbuję otrząsnąć się z tego co spotkało mnie w życiu a ktoś robi wszystka abym nie zapomniała a ja bardzo chcę. Moje największe marzenie to kochać i być kochaną i dla tej miłości zostawił abym swoje dotychczasowe życie i odbyła SPEKTAKULARNĄ PODRÓŻ. Nastąpiłby NOWY POCZĄTEK mojego życia, a ŚLADÓW PRZESZŁOŚCI nie znaczyłaby już MOJA KWIATÓW.

więcej...
 
2018-09-10 20:02:04

Ja jestem kreatywna i mam wyobraźnię. Ludziom sprawia przyjemność rozmowa ze mną. Ja snuję opowieści. Ja myślę, że ludzie którzy spotkali mnie w życiu nigdy nie za pomną. Ja mam problem z podtrzymywanien kontaktów, ale wiele z nich odzyskałam dzięki Facebookowi.

więcej...
 
2018-09-05 21:47:24

Ja stawiam na wyobraźnię i kreatywniść oraz empatię. Chodzi o to aby uczniów nie wrzucać do jednego worka a doszukiwać się w każdym młodym człowieku jego indywidualnego talentu. Każdy go ma. To dar od Boga, a rola nauczyciela aby to dostrzec i pokierować uczniem.

więcej...
 
2018-09-04 20:23:33

Ja nie czytam horoskopów, ale bardzo lubię swoją znak zodiaku wagę. Kojarzy mi się z rozwagą i taką powagą.

więcej...
 
2018-09-04 20:17:44
Wypowiedziała się w dyskusji: Crazy Reader - wygraj książkę „Hot Mess".

Human perment bo jestem ludzka i kreatywna. Kocham ludzi i świat. Dużo od siebie daję tylko chcę aby pozwolono mi czuć się wolną.

więcej...
 
2018-09-04 20:04:02

Historia rodu tworzy się po mieczuuwa ważne aby rodzinie się
chłopcy, którzy zchowają nazwisko i przedłużają ród. Ja mam brata i to jego rola. Ja mam nazwisko Sawicka to szlacheckie nazwisko i wydaje mi się, że Sawiccy wywodzą się w Siedlekkiego i południowej Podlasie to kolebką mojego rodu. MOŻE jesto tam miejscowośćoś Sawice którą którą król Boles ław śmiały nadał swojemu rycerzowi i tak się...
Historia rodu tworzy się po mieczuuwa ważne aby rodzinie się
chłopcy, którzy zchowają nazwisko i przedłużają ród. Ja mam brata i to jego rola. Ja mam nazwisko Sawicka to szlacheckie nazwisko i wydaje mi się, że Sawiccy wywodzą się w Siedlekkiego i południowej Podlasie to kolebką mojego rodu. MOŻE jesto tam miejscowośćoś Sawice którą którą król Boles ław śmiały nadał swojemu rycerzowi i tak się zaczęło. Przez wieki rodzina się rozrosła i jej potomkowie dotarli do Wasilkowa i jeden z Sawickich zapisał się w historii Wasilkowa.

pokaż więcej

więcej...
 
2018-09-04 19:39:39

Moje dziecińsywo to miasteczko na Podlasiu. Ja miałam tam kilka koleżanek i kolegów byłam tam też po raz pierwszy zakochana. Dziś wyobrażam sobie inne miejsce i czas np. Noc Świętojańską w Białowieży. Stanie się cud spotkam przyjacigły sprzed lat i będę niczym Tatarka Renaty Kosin.


z

więcej...
 
2018-09-04 19:26:06

Moje znajomości zawsze si kończą. Ja bardzo lubię rozmawiać z ludźmi zwłaszcza z męż czynami. Ostatnimi laty moja najważniejsza znajomość to był terapeuta w pewnim Stowarzyszeniu. Znalośmiu się wiele lat. On mnie dużo nauczył: rysować, robić zdjęcia, rozmawiać o sztuce i literaturze. Byłam z nim na wielu wycieczkach. On jest żonaty i nigdy nie łączyły nas relacje męskości damskie. My nawet... Moje znajomości zawsze si kończą. Ja bardzo lubię rozmawiać z ludźmi zwłaszcza z męż czynami. Ostatnimi laty moja najważniejsza znajomość to był terapeuta w pewnim Stowarzyszeniu. Znalośmiu się wiele lat. On mnie dużo nauczył: rysować, robić zdjęcia, rozmawiać o sztuce i literaturze. Byłam z nim na wielu wycieczkach. On jest żonaty i nigdy nie łączyły nas relacje męskości damskie. My nawet rozmawialiśmy o jego żonie. Ja myślę, że on mi dużo dał ale ja jemu równieże. To były niezwykłe lata.

pokaż więcej

więcej...
 
2018-08-20 21:33:27
Wypowiedziała się w dyskusji:
 
2018-08-16 13:24:11
Wypowiedziała się w dyskusji: Dobrana para - wygraj książkę „Biuro M".

Związek moich dziadków wyglądał tak, że oni zawsze byli razem i wszystko robili razem. I tak przeżyli całe życie. Myślę, że nie prowadzili bogatego życia towarzyskiego tylko dużo czasu spędzali w domu. Rozumieli się bez słów i było im ze sobą dobrze.

więcej...
 
2018-08-13 08:51:03

Widzę siebie z innego życia - z innej historii to taka ja i nie ja a może jednak ja tylko trochę mniejsza, smutniejsza i oddalona a wszystko w oparach mgły i ludzkich oddechów.

więcej...
 
Moja biblioteczka
0 0 0
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
zgłoś błąd zgłoś błąd