Weronikka1 
biblioteczkamoni.blogspot.co.uk
status: Czytelnik, ostatnio widziany 9 tygodni temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-06-14 07:45:19
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Cykl: Jagodowa miłość (tom 1)
 
2018-06-10 07:56:20
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:
 
2018-06-04 20:04:06
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
 
2018-05-30 07:21:27

Z daleka widać tylko czerwony punkt, a na nim szarą postać. To ona siedzi na swojej walizce, do której spakowała cały dorobek swojego życia. Za chwilę dostanie klucze do mieszkania w kamienicy, z której będzie miała piękny widok na klify. Nie raz patrząc przez okno, przejdzie jej przez myśl, jakby to było, gdyby z nich zeskoczyła. Czy w końcu przestałaby cierpieć? Czas miał zagoić rany, ale... Z daleka widać tylko czerwony punkt, a na nim szarą postać. To ona siedzi na swojej walizce, do której spakowała cały dorobek swojego życia. Za chwilę dostanie klucze do mieszkania w kamienicy, z której będzie miała piękny widok na klify. Nie raz patrząc przez okno, przejdzie jej przez myśl, jakby to było, gdyby z nich zeskoczyła. Czy w końcu przestałaby cierpieć? Czas miał zagoić rany, ale tak się nie dzieje. Jej serce nadal cierpi, krzyczy z bólu. Zostało złamane i nie wygląda na to, aby doszło do siebie.

Budzi ją mocne walenie do drzwi.
- Wstawaj! - Krzyczy mocny, ale kobiecy głos.
- Już idę! - Ola otwiera drzwi, a do jej mieszkania wparowuje grupka, zupełnie jej nieznanych osób.
- Przyszliśmy się przywitać z nową sąsiadką. - Mówi starszy, łysawy mężczyzna. Gdy się uśmiechnął, zobaczyła brak kilku zębów. I zamiast popaść w złość, nie wiadomo dlaczego zaczęła się śmiać.
- Skoro już sami się wprosiliście, to się rozgośćcie. Rozpakujcie to co przynieśliście, zróbcie mi mocną kawę, a ja idę się przebrać z piżamy w coś bardziej odpowiedniego.
- Nie przebieraj się, ten piżamowy dresik w kolorowe świnki jest naprawdę świetny. - I wszyscy jakby dopiero teraz zauważyli, co Ola ma na sobie. Zupełnie nie przejmowali się tym, że gospodyni może poczuć się urażona. Jedna dziewczyna aż popłakała się ze śmiechu. A gdy do samej Oli doszło w co jest ubrana, również poczucie humoru jej nie opuściło. W jednej chwili poczuła, że znajduje się w odpowiednim miejscu, z odpowiednimi ludźmi.

Minął miesiąc od przeprowadzi, a dziewczyna już się wyleczyła z miłości, przez którą cierpiała. W nową się nie pchała, bo po co. Teraz ma blisko siebie przyjaciół i to jej wystarcza. Grubą Ankę, która mieszka nad nią i ma niesamowicie silną osobowość, chudego Jacka, który na każde jej pytanie, w odpowiedzi kiwa tylko głową, tak jakby oszczędzał głos, bliźniaczki, które mieszkają naprzeciwko siebie, które zarażają śmiechem, lecz w nocy ten śmiech budzi całą kamienicę i jeszcze Tomek, który pojawia się nie wiadomo skąd i znika nie wiadomo dokąd.

pokaż więcej

więcej...
 
2018-05-24 21:16:32
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Cykl: Kiedy... (tom 2)
 
Moja biblioteczka
120 3 29
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (5)

Ulubieni autorzy (3)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd