Angela21 
Jestem studentką pielęgniarstwa, która w wolnej chwili uwielbia sięgnąć po dobrą lekturę :)
22 lat, kobieta, Jawor, status: Czytelniczka, dodała: 1 ksiązkę i 2 cytaty, ostatnio widziana 1 tydzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-11-04 21:23:52
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Książka zapowiadała się bardzo ciekawie, niestety w trakcie mnie znużyła. Pomysł na książkę ciekawy i zakończenie też. Historia tyłu bohaterów przede wszystkim pokazuje jak życie jest kruche i że jedna decyzja może zauważyć na całym naszym życiu ale nie tylko naszym. Czy polecam? Wedle upodobań 😊

 
2018-10-18 21:57:33
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Kryminały, Moja biblioteczka
Seria: Kryminał

Ciężko się czyta, historia tajemnic kościoła i morderstwa w słynnym Notre-Dame, liczyłam na ciut inny przebieg zdarzeń, a także, że wszystko będzie bardziej szczegółowo opisane, bo pomysł jest fajny, niestety wszystko dzieje się w zaledwie 5 dni i jest opisane również tak na szybko, szkoda. :/ Jak dla mnie książka przeciętna, bo trochę się namęczyłam z czytaniem jej.

 
2018-10-12 19:14:41
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Na reszcie trafiłam na horror, który mnie wciągnął, nie męczył i interesował :). Historia jest fajnie i lekko napisana, wciąga czytelnika od samego początku i kończy się ciekawie. Polecam ;)

 
2018-10-10 12:44:23
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Moja biblioteczka

Woooow! Mocna książka, nie do uwierzenia jaka prawda potrafi być straszna i jak można chcieć specjalnie skrzywdzić swoje dziecko.
Książka od początku trzyma w napięciu, wszystko jest jasno wytłumaczone, a fabuła dobrze wymyślona. Wspaniała książka. :)

 
2018-09-25 21:41:36
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Kryminały, Miłosne, Moja biblioteczka

Ciężko, bardzo ciężko. Książka chaotyczna i przyprawiła mnie o ból głowy, ale jednak jakoś wciągnęła! Mamy tutaj Julkę, bardzo zagubioną i chaotyczną kobietę, która chorobliwie interesuje się swoją sąsiadką i ma pecha do facetów, w pewnym sensie pogubiła siebie i próbuje odnaleźć swoje własne ja. Czy jej wychodzi? W pewnym sensie tak, wierzy, że znajdzie miłość prędzej czy później. Niektóre... Ciężko, bardzo ciężko. Książka chaotyczna i przyprawiła mnie o ból głowy, ale jednak jakoś wciągnęła! Mamy tutaj Julkę, bardzo zagubioną i chaotyczną kobietę, która chorobliwie interesuje się swoją sąsiadką i ma pecha do facetów, w pewnym sensie pogubiła siebie i próbuje odnaleźć swoje własne ja. Czy jej wychodzi? W pewnym sensie tak, wierzy, że znajdzie miłość prędzej czy później. Niektóre wynurzenia bohaterki są trafne inne mniej - zależy od punktu czytelnika. :)
Ale mimo wszystko nie żałuje batalii z tą książką. :-)

pokaż więcej

 
2018-09-14 20:56:58
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:
 
2018-09-04 15:53:34
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Miłosne, Moja biblioteczka, Posiadam
Cykl: Wieczór taki jak ten (tom 2)

Książka lekka, miła i przyjemna. Pokazuje jak każdy marzy o wielkiej miłości i próbuje ją znaleźć. Wszystko byłoby idealne, gdyby nie zakończenie, historie bohaterów zostały niedokończone, urwane w połowie. Czuję wielki niedosyt.

 
2018-08-19 20:00:34
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Kryminały
Autor:

Ciekawa i wciągająca powieść Cobena :), a co my byśmy zrobili gdyby nagle wyskoczył nieznajomy z sekretem? Naszym bądź naszej bliskiej osoby? Ciekawy thriller, polecam

 
Moja biblioteczka
358 331 1115
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (9)

Ulubieni autorzy (3)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (13)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd