Angela21 
Jestem studentką pielęgniarstwa, która w wolnej chwili uwielbia sięgnąć po dobrą lekturę :)
22 lat, kobieta, Jawor, status: Czytelniczka, dodała: 1 ksiązkę i 2 cytaty, ostatnio widziana 1 dzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2019-01-19 21:15:56
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Kryminały, Moja biblioteczka, Posiadam
Autor:
Cykl: Stillhouse Lake (tom 1) | Seria: Mroczna strona

Książka początkowo zaczyna się spokojnje, ale później akcja przyśpiesza. Najpierw Giną jest mało zaradną żyje w sielankowej rodzinie kiedy dowiaduje się, że jej mąż jest mordercą. Musi zmienić swoje życie niejednokrotnie i chronić dzieci przed atakami ze strony zawistnych ludzi, zmienia siebie diametralnie i staje się twardą kobietą. Akcja przyśpiesza, kiedy nawet jej były mąż zza krat się o... Książka początkowo zaczyna się spokojnje, ale później akcja przyśpiesza. Najpierw Giną jest mało zaradną żyje w sielankowej rodzinie kiedy dowiaduje się, że jej mąż jest mordercą. Musi zmienić swoje życie niejednokrotnie i chronić dzieci przed atakami ze strony zawistnych ludzi, zmienia siebie diametralnie i staje się twardą kobietą. Akcja przyśpiesza, kiedy nawet jej były mąż zza krat się o nią upomina.

pokaż więcej

 
2019-01-06 23:01:41
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Erotyczne & miłosne, Miłosne

Książka jest co prawda lekka ale miałam chwilę, że mnie uratowała. Od połowy jest przewidywalna ale mimo to koniec podobał mi się najbardziej za to taka wysoka nota. Jeśli ktoś szuka książki lekkiej, która nie wymaga większego rozmyślania i zarabiania się w losy bohaterów to polecam. :)

 
2018-12-26 22:14:59
Autor:

Książka wywołuje wiele skrajnych emocji. Jaka ja jestem wdzięczna, że nie żyłam w tamtych latach zamiast uczyć się na pielęgniarkę mogłabym jedynie być strażniczką czy pacjentką. Po książkę sięgnęłam z ciekawością tym bardziej, że w następnym semestrze mam zajęcia na psychiatrii:). Jednak skrajność emocji jakie u mnie wywołała był ogromny, to jak pacjentki były wystawiane w pokazach i... Książka wywołuje wiele skrajnych emocji. Jaka ja jestem wdzięczna, że nie żyłam w tamtych latach zamiast uczyć się na pielęgniarkę mogłabym jedynie być strażniczką czy pacjentką. Po książkę sięgnęłam z ciekawością tym bardziej, że w następnym semestrze mam zajęcia na psychiatrii:). Jednak skrajność emocji jakie u mnie wywołała był ogromny, to jak pacjentki były wystawiane w pokazach i wywoływali u nich poprzez ból atak histerii wywoływało we mnie złość i agresję. To jak kobiety leczył podczas takich przypadków jak zaburzenie zachowania czy samogwałt poprzez wycięcie takiej części ciała, wywoływało u mnie łzy. Brak planu operacji- bo wiedzy to wiadomo, które wskazywało pacjentki na śmierć jest dla mnie nie do pomyślenia. Książka jest dobra ale jak dla mnie bardzo emocjonalna.

pokaż więcej

 
2018-12-02 12:25:04
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Książka bardzo ciekawa, trzyma w napięciu, nieoczekiwane zwroty akcji podkręcają napięcie. Do końca nie jest wiadome jaka jest prawda. :)

 
2018-11-19 23:59:04
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Moja biblioteczka, Posiadam

Prawda nie zawsze jest łatwa, a osąd jaki ludzie wystawiają nie znając prawdy bywa bolesny. Sama oskarżyłam główną bohaterkę jako tą niedobrą, ale prawda mnie zatkała. Książka odkrywa warstwa po warstwie jak można mylić się w ocenie sytuacji i jaka prawda bywa bolesna. Wakacje, młoda kobieta zostaje z dzieckiem za granicą, a mąż wraca kilka dni wcześniej czy może coś się stać? Może i to ile!... Prawda nie zawsze jest łatwa, a osąd jaki ludzie wystawiają nie znając prawdy bywa bolesny. Sama oskarżyłam główną bohaterkę jako tą niedobrą, ale prawda mnie zatkała. Książka odkrywa warstwa po warstwie jak można mylić się w ocenie sytuacji i jaka prawda bywa bolesna. Wakacje, młoda kobieta zostaje z dzieckiem za granicą, a mąż wraca kilka dni wcześniej czy może coś się stać? Może i to ile! Po latach przeprowadzka, spokojne rozpakowywanie i w wolnej chwili czytanie książki, która jest powrotem do przeszłości, powrotem tragicznym i całkiem nierealnym i bolesnym.
Książka bardzo ciekawa, polecam

pokaż więcej

 
2018-11-16 11:11:12
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Moja biblioteczka, Posiadam

Myślałam, że książka jest na faktach, długo przeleżała na mojej półce, ale że mam zajęcia z rehabilitacji teraz to postanowiłam, że zrobię to. Przeczytam tę książkę, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o rehabilitacji, niż skrawek tego co dostaję na zajęciach. I ... niestety nie jest na faktach, ale nieźle odprężyłam się przy książce. Polubiłam Marcina i jego znajomych oraz uśmiechałam się nie... Myślałam, że książka jest na faktach, długo przeleżała na mojej półce, ale że mam zajęcia z rehabilitacji teraz to postanowiłam, że zrobię to. Przeczytam tę książkę, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o rehabilitacji, niż skrawek tego co dostaję na zajęciach. I ... niestety nie jest na faktach, ale nieźle odprężyłam się przy książce. Polubiłam Marcina i jego znajomych oraz uśmiechałam się nie raz. Pamiętnik masażysty przypomina mi w męskim wydaniu kultowy "Dziennik Bridget Jones" :) Teraz zrobiłam przerwę na thriller, ale z chęcią wrócę do drugiej części.

pokaż więcej

 
2018-11-04 21:23:52
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Książka zapowiadała się bardzo ciekawie, niestety w trakcie mnie znużyła. Pomysł na książkę ciekawy i zakończenie też. Historia tyłu bohaterów przede wszystkim pokazuje jak życie jest kruche i że jedna decyzja może zauważyć na całym naszym życiu ale nie tylko naszym. Czy polecam? Wedle upodobań 😊

 
Moja biblioteczka
364 337 1161
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (9)

Ulubieni autorzy (3)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (13)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd