Angela21 
Jestem studentką pielęgniarstwa, która w wolnej chwili uwielbia sięgnąć po dobrą lekturę :)
22 lat, kobieta, Jawor, status: Czytelniczka, dodała: 1 ksiązkę i 2 cytaty, ostatnio widziana 14 godzin temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-09-25 21:41:36
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Kryminały, Miłosne, Moja biblioteczka

Ciężko, bardzo ciężko. Książka chaotyczna i przyprawiła mnie o ból głowy, ale jednak jakoś wciągnęła! Mamy tutaj Julkę, bardzo zagubioną i chaotyczną kobietę, która chorobliwie interesuje się swoją sąsiadką i ma pecha do facetów, w pewnym sensie pogubiła siebie i próbuje odnaleźć swoje własne ja. Czy jej wychodzi? W pewnym sensie tak, wierzy, że znajdzie miłość prędzej czy później. Niektóre... Ciężko, bardzo ciężko. Książka chaotyczna i przyprawiła mnie o ból głowy, ale jednak jakoś wciągnęła! Mamy tutaj Julkę, bardzo zagubioną i chaotyczną kobietę, która chorobliwie interesuje się swoją sąsiadką i ma pecha do facetów, w pewnym sensie pogubiła siebie i próbuje odnaleźć swoje własne ja. Czy jej wychodzi? W pewnym sensie tak, wierzy, że znajdzie miłość prędzej czy później. Niektóre wynurzenia bohaterki są trafne inne mniej - zależy od punktu czytelnika. :)
Ale mimo wszystko nie żałuje batalii z tą książką. :-)

pokaż więcej

 
2018-09-14 20:56:58
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:
 
2018-09-04 15:53:34
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Miłosne, Moja biblioteczka, Posiadam
Cykl: Wieczór taki jak ten (tom 2)

Książka lekka, miła i przyjemna. Pokazuje jak każdy marzy o wielkiej miłości i próbuje ją znaleźć. Wszystko byłoby idealne, gdyby nie zakończenie, historie bohaterów zostały niedokończone, urwane w połowie. Czuję wielki niedosyt.

 
2018-08-19 20:00:34
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Kryminały
Autor:

Ciekawa i wciągająca powieść Cobena :), a co my byśmy zrobili gdyby nagle wyskoczył nieznajomy z sekretem? Naszym bądź naszej bliskiej osoby? Ciekawy thriller, polecam

 
2018-07-15 17:27:47
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Moja biblioteczka

Książka typowa New Adult, opisuje losy Simona, która ma 17 lat i dopiero odkrywa swoją orientację seksualną, a co za tym idzie również emocje związane z całą tą sytuacją czy powiadomienie najbliższych o tym kim jest na prawdę. Książka jest lekka i ciekawa, ale nie wciąga za bardzo i nie trzyma w napięciu.

 
2018-07-02 23:14:40
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Bardzo wciągająca książka i trzymająca w napięciu. Bohaterka Cherry jest tak zbudowana, że nie wiadomo czego można się spodziewać, jej intryga jest ciekawa. Warto przeczytać, w pewnym momencie nie można odłożyć jej na bok. Super:)!

 
2018-06-29 15:53:20
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Beautiful Bastard (tom 1)

Podejście bohaterów bardzo mnie denerwowało do połowy książki, to jak o sobie myśleli i jak się w tych myślach nazywali - brak szacunku dla siebie nawzajem. Później było chwile ok, ale pod koniec książki zachowania Chloe było irracjonalne i nie podobało mi się. Książka średnia i to bardzo. Miałam chwilę w której zastanawiałam się po co dalej ją czytam? Ale zabrnęłam tak daleko, że postanowiłam... Podejście bohaterów bardzo mnie denerwowało do połowy książki, to jak o sobie myśleli i jak się w tych myślach nazywali - brak szacunku dla siebie nawzajem. Później było chwile ok, ale pod koniec książki zachowania Chloe było irracjonalne i nie podobało mi się. Książka średnia i to bardzo. Miałam chwilę w której zastanawiałam się po co dalej ją czytam? Ale zabrnęłam tak daleko, że postanowiłam skończyć. Póki co po kolejne książki tej autorki nie mam zamiaru sięgać.

pokaż więcej

 
2018-06-26 22:15:21
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Milaczek (tom 3)

Ciepła, wspaniała powieść dla każdej kobiety, pokazuje prawdziwy obraz kobiety, która jest matką, żoną, do tego zajmuje się domem, ale przede wszystkim nadal jest kobietą i każda z bohaterek potrzebuje czasu wolnego, tak przez przypadek poznają się bohaterki książki i okazuje się, że są sobie bliskie, najwspanialsza przyjaźń przychodzi nieoczekiwanie. Polecam każdemu tę książkę.

 
Moja biblioteczka
354 327 1085
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (9)

Ulubieni autorzy (3)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (13)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd