grzanka77 
kobieta, status: Czytelniczka, dodała: 1 ksiązkę, ostatnio widziana 1 tydzień temu
Teraz czytam
 • Człowiek nietoperz
  Człowiek nietoperz
  Autor:
  Norweski policjant Harry Hole przybywa do Sydney, aby wyjaśnić sprawę zabójstwa swej rodaczki, Inger Holter, być może ofiary seryjnego mordercy. Z miejscowym funkcjonariuszem, Aborygenem Andrew Kensi...
  czytelników: 19667 | opinie: 1166 | ocena: 6,53 (11461 głosów) | inne wydania: 8
 • Tajemna historia
  Tajemna historia
  Autor:
  Richard Papen rozpoczyna studia w ekskluzywnym college’u w Nowej Anglii. Dołącza do grupy inteligentnych, ekscentrycznych studentów filologii klasycznej, którzy pod wodzą charyzmatycznego wykładowcy o...
  czytelników: 6027 | opinie: 222 | ocena: 7,84 (1802 głosy) | inne wydania: 1

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-11-05 08:33:19
Dodała książkę na półkę: Teraz czytam
Autor:
Cykl: Harry Hole (tom 1) | Seria: Ślady zbrodni
 
2018-11-05 08:32:49
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, 2018
Cykl: Shantaram (tom 1)

Wreszcie - można by rzec;) Zaczęłam tę książkę chyba na początku tego roku zachęcona pozytywnymi komentarzami i recenzjami. Niestety pierwsze 30 % ciągnęło mi się jak przysłowiowe flaki z olejem. Byłam o krok od porzucenia tej pozycji. Ale finalnie cieszę się, że tego nie zrobiłam. Książka ciekawa, ostatecznie wciągająca, przybliżająca nam nieznaną w Europie kulturę. Ciekawi mnie tylko ile z... Wreszcie - można by rzec;) Zaczęłam tę książkę chyba na początku tego roku zachęcona pozytywnymi komentarzami i recenzjami. Niestety pierwsze 30 % ciągnęło mi się jak przysłowiowe flaki z olejem. Byłam o krok od porzucenia tej pozycji. Ale finalnie cieszę się, że tego nie zrobiłam. Książka ciekawa, ostatecznie wciągająca, przybliżająca nam nieznaną w Europie kulturę. Ciekawi mnie tylko ile z opisanych w niej historii jest prawdziwych;)

pokaż więcej

 
2018-10-22 07:21:16
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, 2018

Niezwykła historia zwykłej dziewczyny. Wspaniałej kobiety. Osoby, która miała marzenia i odważyła się po nie sięgnąć, realizować je. Była szczęśliwa. Miała wady. Była człowiekiem, jak każdy. A jednak zapadła w pamięci milionów. Miała jeszcze tyle do zrobienia, do przeżycia, do zagrania.... Szkoda, że nie zdążyła.

 
2018-10-15 13:07:37
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, 2018
Cykl: Joanna Chyłka (tom 8)

Seria z Chyłką i Oryńskim jest jedyna jaką czytam tego autora. I za każdym razem obiecuję sobie, że po kolejną część nie sięgnę. Teraz już chyba dotrzymam słowa. Fabuła kupy się nie trzyma. Słowotok i liczne oderwane od tematu porównania są już od dawna irytujące. A prawniczka na ośmiotysięczniku to już nawet nie scince fiction… I nawet obficie wymieniani w książce sławni himalaiści nie byli w... Seria z Chyłką i Oryńskim jest jedyna jaką czytam tego autora. I za każdym razem obiecuję sobie, że po kolejną część nie sięgnę. Teraz już chyba dotrzymam słowa. Fabuła kupy się nie trzyma. Słowotok i liczne oderwane od tematu porównania są już od dawna irytujące. A prawniczka na ośmiotysięczniku to już nawet nie scince fiction… I nawet obficie wymieniani w książce sławni himalaiści nie byli w stanie nadać realizmu tej sytuacji. Autor wyjątkowo popłynął tym razem z wymyślaniem fabuły. Reasumując: naprawdę strata czasu.

pokaż więcej

 
2018-09-26 15:19:54
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, 2018

Rewelacyjna:)) Czasem potrzeba takich do granic przesłodzonych i naiwnych czytadeł. W życiu na bank nie dzieją się takie rzeczy jak w tej książce. Nie ma takich bohaterów. Za to przy okazji dowiedziałam się co to lotopałanka (całkiem miłe stworzonko).Polecam przed świętami tą pozycję. Na pewno wpisze się w klimat:)))

 
Moja biblioteczka
265 123 577
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (2)

Ulubieni autorzy (6)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd