Specjalista ds. marketingu internetowego
Firma

TaniaKsiazka.pl

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl to jeden z największych biznesów e-commerce funkcjonujących w północno-wschodniej Polsce.

Jesteśmy firmą z Białegostoku rozwijającą się w tempie kilkudziesięciu procent rocznie, zatrudniającą już ponad 100 pracowników, która na przestrzeni ponad 13 lat zyskała zaufanie setek tysięcy Klientów oraz liczne wyróżnienia. Ostatnio zajęliśmy 2 miejsce w rankingu e-sklepów Ceneo 2017 w AŻ DWÓCH kategoriach: Wybór użytkownika i Multimedia.

Miejsce pracy

Białystok

Rodzaj umowy

Pełen etat

Opis stanowiska

Szukamy KsiążkoManiaka na stanowisko: specjalista ds. marketingu internetowego

Wymagania

Jeśli:

- jesteś sympatyczny, odważny, energiczny i komunikatywny,
- kochasz czytać książki, lubisz i umiesz o nich pisać,
- posługujesz się bezbłędnie językiem polskim w mowie i piśmie,
- znasz WordPressa (wymagane potwierdzenie w opisanym w CV doświadczeniu),
- znasz podstawy html, podstawy SEO lub podstawy e-mail marketingu (minimum jedno wymaganie z tego punktu potwierdzone w opisanym w CV doświadczeniu),
- dobrze poruszasz się w Internecie, potrafisz wyszukiwać informacje, znasz serwisy okołoksiążkowe, a
- zamiast telewizji słuchasz booktuberów lub czytasz książkowych bloggerów,
- szukasz inspirującego i rozwijającego zajęcia, które połączy pasję z zarabianiem pieniędzy,

to szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do TanioKsiążkowego zespołu już dzisiaj!

Co oferujemy ?

- elastyczne godziny pracy,
- szansę na rozwój osobisty i zawodowy w kierunku posiadanej pasji czytelniczej,
- pracę w dynamicznym, zgranym zespole,
- umowę o pracę lub dowolnie wybraną inną formę zatrudnienia,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia.

Jak aplikować?

CV prosimy wysyłać na adres praca [znak małpy] taniaksiazka.pl - W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Glosel sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Kolejowej 12E, 15-701".

W treści wiadomości mailowej proszę odpowiedzieć na trzy poniższe pytania:

1. Którą kategorią książkową chcesz się opiekować?

2. Co zmieniłbyś / zmieniłabyś w księgarni TaniaKsiazka.pl?

3. Jakie nagrody otrzymała księgarnia TaniaKsiazka.pl w 2017 roku?

Pamiętaj, że forma zaprezentowania odpowiedzi na powyższe pytania (gramatyka i ortografia, czytelność) ma znaczenie! :)