Redaktor merytoryczny języka polskiego
Firma

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe – wydawca popularnych i cenionych podręczników szkolnych – poszukuje redaktora merytorycznego języka polskiego – poziom liceum i technikum

Miejsce pracy

Gdańsk

Rodzaj umowy

Pełen etat

Opis stanowiska

  • redakcja merytoryczna i dydaktyczna podręczników oraz innych publikacji edukacyjnych,
  • tworzenie autorskich materiałów dydaktycznych.

Wymagania

  • ukończone studia przedmiotowe,
  • doświadczenie w pracy w szkole ponadgimnazjalnej w charakterze nauczyciela,
  • uprawnienia egzaminatora i doświadczenie w sprawdzaniu prac maturalnych,
  • gruntowna wiedza przedmiotowa,
  • znajomość dydaktyki i współczesnych metod nauczania języka polskiego,
  • umiejętność korzystania z multimediów w pracy na lekcji,
  • twórcze podejście do nauczania,
  • dobre wyczucie językowe,
  • umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy ?

  • zatrudnienie na dogodnych warunkach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, wśród doświadczonych profesjonalistów,
  • ciekawe wyzwania zawodowe,
  • szansę rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Jak aplikować?

List motywacyjny oraz CV prosimy nadsyłać do 4 czerwca 2018 r. pod adresem: rekrutacja.polski@gwo.pl; w temacie proszę wpisać: JĘZYK POLSKI.

W CV prosimy o umieszczenie następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych”.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.