24-03-2017
Między światami. Na rozstaju dróg Autor: Ines

„Księga snów” to poruszająca historia balansująca między życiem a śmiercią, między strachem a spełnieniem. Nina George subtelnie, z wyczuciem i delikatnością prowadzi czytelnika przez narrację trzech związanych ze sobą osób, pozwalając czytelnikowi spojrzeć na te same fakty z różnych perspektyw.

23-03-2017
Niemoralna propozycja Autor: Angelika

Mamy ciekawą fabułę, z mrocznym wątkiem i lekką dawką grozy, mamy bardzo dobrze zarysowane sylwetki bohaterów, szczególnie Roz, której wewnętrzne rozterki i przemyślenia znacznie wpływają na naszą ocenę jej postępowania, a także mamy okazję do zastanowienia się nad wieloma sprawami, dotyczącymi decyzji, jakie na co dzień podejmujemy.

23-03-2017
Jak po gwałcie pozbierać się na nowo? Autor: Gaba_Okey

Amber Smith napisała poważną, poruszającą i autentyczną książkę. Nie jest to lekka pozycja dla młodzieży. To skomplikowana powieść, skupiająca się na odczuciach głównej bohaterki, jej sposobu na poradzenie sobie z tym, co ją spotkało. Z każdym rozdziałem obserwujemy to, jak się zmienia i jak rośnie w niej nienawiść oraz inne emocje, które po jakimś czasie niespodziewanie z siebie wyrzuca.

22-03-2017
Cierpiąca niezłomność Autor: Silverq21

W przypadku opowieści o wybitnym redaktorze Maxwellu Evartsie Perkinsie mam wrażenie, że mamy do czynienia z czymś jeszcze większym. Oczywiście na pierwszym planie mamy obraz głównego bohatera, który wyłania się z masy relacji i listów. W sukurs idzie mu zmieniający się świat: rzeczywistość słodkiej codzienności, wypychaną przez okres niepokojów, po wojenne zawirowania.

22-03-2017
Morderstwa w świecie literatów Autor: uncafeconlibros

Autor opisując kryminalną intrygę, okrasił ją sporą porcją zabawnych dialogów, ciętych ripost i gagów sytuacyjnych. Jego bohaterowie są wielobarwni, głośni i nieco chaotyczni. Szczególnie Róża, główna postać powieści, została wykreowana w sposób dość przerysowany. Z jej pomocą, a także za sprawą ostrego języka Pepe, autor wprowadza czytelnika w świat intryg i złośliwości, jakich nie brakuje w środowisku literackim.

Książki, którym patronujemy

Czytelnicy

Opinie czytelników

O książce:
Las ożywionego mitu

Przeczytałam na Kindlu tę wspaniałą opowieść i jest mi mało.Będę chciała kupić papierową wersję, wracać do niej, zaczytywać się, patrzeć na wycieranie się przez zaczytanie papieru, wąchać jej zapach szukając w nim zapachów puszczy i księżniczki z mitów. Będę chciała się nią dzielić z innymi ludźmi b...

Znajdź nas na Facebooku