Książki z tagiem „w otchlani”
  • Milion słońc
    Milion słońc
    Autor: Beth Revis
    Drugi tom bestsellerowej trylogii Beth Revis, kontynuacja "W otchłani". Bestseller "New York Timesa". Best Books 2012 według "Kirkus Reviews". Misja trwa. Po obaleniu d...
    czytelników: 2864 | opinie: 118 | ocena: 7,65 (975 głosów) | inne wydania: 1
  • W otchłani Imatry
    W otchłani Imatry
    Autor: Aleksander Ławrow
    Pierwsza część cyklu o przygodach Metodego Kobyłkina, słynnego na całą Rosję detektywa, nazywanego Okiem Sprawiedliwości. Jest rok 1893. W pociągu Kolei Nikołajewskiej, w tajemniczych okolicznoś...
    czytelników: 130 | opinie: 14 | ocena: 6,32 (66 głosów)
  • Love Is A Choice
    Love Is A Choice
    Autor: Beth Revis
    Gripping original stories of dystopian worlds from nine New York Times bestselling authors, edited by Melissa Marr and Kelley Armstrong. The world is gone, destroyed by human, ecological, or...
    czytelników: 48 | opinie: 2 | ocena: 7,33 (3 głosy)
  • Shades of Earth
    Shades of Earth
    Autor: Beth Revis
    The final book in the New York Times bestselling trilogy, perfect for fans of Battlestar Gallactica and Prometheus! Amy and Elder have finally left the oppressive walls of the spaceship Godspeed...
    czytelników: 66 | opinie: 1 | ocena: 7,75 (4 głosy)

zgłoś błąd zgłoś błąd