Książki dodane przez Paulina
  • The Great Gatsby
    czytelników: 21230 | opinie: 698 | ocena: 7,08 (10699 głosów)
  • Postrzyżyny
    czytelników: 42 | opinie: 1 | ocena: 7,31 (32 głosy)
  • Ja, Klaudiusz
    Ja, Klaudiusz
    Autor:
    Cykl: Klaudiusz (tom 1)
    czytelników: 2931 | opinie: 97 | ocena: 7,77 (1528 głosów)
  • Warto być dobrym
    Warto być dobrym
    Autor:
    Książka przeczy powszechnemu przekonaniu, że w wokół nas mamy coraz mniej osób skłonnych do poświęceń. Krzysztofowi Ziemcowi udało się zgromadzić grupę rozmówców, którzy konsekwentnie udowadniają, że...
    czytelników: 51 | opinie: 2 | ocena: 6,11 (9 głosów)
  • Komunikacja między ludźmi. Motywacja, wiedza i umiejętności
    Komunikacja między ludźmi. Motywacja, wiedza i umiejętności
    Autorzy:
    Książka wybitnych specjalistów w obszarze skutecznego komunikowania się! - pokazuje, jak wiedza, motywacja i umiejętności wpływają na nasze zdolności komunikacyjne - przedstawia podstawowe zasady komu...
    czytelników: 26 | opinie: 0 | ocena: 8,5 (2 głosy)
  • Media i komunikowanie masowe
    Media i komunikowanie masowe
    Autor:
    Podręcznik Tomasza Goban-Klasa - kierownika Katedry Komunikowania i Mediów Społecznych Uniwersytetu Jagiellońskiego i dyrektora The Polish Academic Information Center the State University of New York...
    czytelników: 20 | opinie: 2 | ocena: 6,83 (6 głosów)
  • Agady Talmudyczne
    Agady Talmudyczne
    Autorzy:
    Talmud składający się z Miszny i Gemary zawiera ustną tradycję opartą na wyjaśnieniu przepisów Tory w nowych czasach i nowych warunkach. Składa się z dwóch części - "halachy" i "agady&...
    czytelników: 26 | opinie: 3 | ocena: 7,6 (5 głosów) | inne wydania: 1
  • Reduta pod Wizną
    Reduta pod Wizną
    Autorzy:
    Seria: Biblioteka Pamięci Pokoleń
    WIZNA - mała miejscowość położona nad Narwią. Tu toczył się w pierwszych dniach września 1939 r. dramatyczny bój, w którym 720-osobowa załoga polska broniąca linii stałych umocnień odcinka "Wizna...
    czytelników: 5 | opinie: 0 | ocena: 7 (3 głosy)
  • Na wschód od Edenu. Tom 2
    czytelników: 2158 | opinie: 60 | ocena: 8,16 (841 głosów)
  • Pasja życia
    Pasja życia
    Autor:
    "Pasja życia", to znakomity obraz życiowej i artystycznej drogi Vincenta van Gogha. Pasja pisarska autora tej biograficznej opowieści równa jest pasji twórczej genialnego malarza; autor kreśli przed c...
    czytelników: 3429 | opinie: 147 | ocena: 7,7 (1815 głosów)
  • Życie przed sobą
    czytelników: 492 | opinie: 21 | ocena: 7,51 (200 głosów)
  • Jeszcze dzień życia
    czytelników: 258 | opinie: 5 | ocena: 7,53 (134 głosy)
  • Demian
    czytelników: 1366 | opinie: 58 | ocena: 7,71 (615 głosów)
  • Błogosławieństwo ziemi
    Błogosławieństwo ziemi
    Autor:
    "Błogosławieństwo ziemi" (1917), jedna z najwybitniejszych powieści XX wieku, która w 1920 r. przyniosła Hamsunowi literacką Nagrodę Nobla, jest dziełem skupiającym w sobie najwartościowsze...
    czytelników: 87 | opinie: 3 | ocena: 8,09 (35 głosów)
  • Obcy
    Obcy
    Autor:
    Najsłynniejsza obok Dżumy powieść Camusa, uznawana za jedno z najbardziej niepokojących dzieł literackich XX w. Bohater, przeciętny francuski urzędnik, wiedzie bezbarwne życie bez emocji. Nic nie robi...
    czytelników: 3466 | opinie: 71 | ocena: 7,52 (1685 głosów)
  • I, The King
    I, The King
    Autor:
    I, The King is the story of Philip IV of Spain and of the women who most influenced his life. Among them was his first wife, Isabel of Bourbon, the beautiful child bride who became his wife and...
    czytelników: 0 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • The Templar Legacy
    The Templar Legacy
    Autor:
    Cykl: Cotton Malone (tom 1)
    The ancient order of the Knights Templar possessed untold wealth and absolute power over kings and popes . . . until the Inquisition, when they were wiped from the face of the earth, their hidden...
    czytelników: 728 | opinie: 38 | ocena: 7 (341 głosów)
  • The Children's Hour
    The Children's Hour
    Autor:
    In their comfortable old family home overlooking the sea, two sisters, Nest and Mina, live in solitude with memories of a once-idyllic childhood, and of the enchanted "children's hour" when their...
    czytelników: 0 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • Time To Say Goodbye
    Time To Say Goodbye
    Autor:
    From the New York Times bestselling author of Rhapsody comes the unforgettable story of a husband and a wife...the ultimate sacrifice...and the healing power of everlasting love. Time to Say Good-Bye...
    czytelników: 0 | opinie: 0 | ocena: 0 (0 głosów)
  • The American Boy
    The American Boy
    Autor:
    Interweaving real and fictional elements, The American Boy is a major new literary historical crime novel in the tradition of An Instance of the Fingerpost and Possession. England 1819: Thomas...
    czytelników: 3 | opinie: 0 | ocena: 6 (1 głos)

Popularne półki

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd