Spętani przeznaczeniem

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski
Cykl: Carve the Mark (tom 2)
Wydawnictwo: Jaguar
6,95 (310 ocen i 121 opinii) Zobacz oceny
10
27
9
43
8
47
7
72
6
64
5
26
4
15
3
13
2
3
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
The Fates Divide
data wydania
ISBN
9788376866772
liczba stron
480
język
polski
dodała
bunixx21

NAJLEPSZA powieść Veroniki Roth, autorki światowego megahitu Niezgodna. Ona – zabija dotykiem, on – jako jedyny jest na ten dotyk odporny. Spętani przeznaczeniem to pełna niezwykłych wyobrażeń historia o nadziei, walce i miłości, rozgrywana w kosmicznym uniwersum. Akos – syn podbitego narodu, jest sługą przeznaczonym księżniczce panującej nacji – Cyrze. Życiem dwojga od narodzin rządzi...

NAJLEPSZA powieść Veroniki Roth, autorki światowego megahitu Niezgodna.
Ona – zabija dotykiem, on – jako jedyny jest na ten dotyk odporny.
Spętani przeznaczeniem to pełna niezwykłych wyobrażeń historia o nadziei, walce i miłości, rozgrywana w kosmicznym uniwersum.

Akos – syn podbitego narodu, jest sługą przeznaczonym księżniczce panującej nacji – Cyrze. Życiem dwojga od narodzin rządzi przeznaczenie, narzucone przez wyrocznie. Raz wypowiedziany los staje się nieodwracalny, a nad rodzącą się miłością ciąży fatum śmierci. W walczący o równowagę świat wkraczają dawne demony. Tyran – ojciec Cyry uważany za martwego – powraca z kosmicznej wędrówki, by zniszczyć życie mieszkańców planety Thuhve.

Po zekranizowanej Niezgodnej i bestsellerze Naznaczeni śmiercią nadchodzi wyczekiwany finał losów Cyry i Akosa. Czy bohaterom uda się obalić bezduszną tyranię? I czy będą w stanie odmienić to, co nieodmienialne?

„Ta seria ma rozmach Gwiezdnych Wojen, intryg Gry o Tron oraz romansu Romea i Julii. Pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji książka Roth sprawia, że ta powieść jest obowiązkowa” USA Today

Seria nagrodzona: New York Times bestseller, Wall Street Journal bestseller, USA Today bestseller, IndieBound bestseller.]

Krótki zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=whNidZIwUJg

 

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl/books/spetani-przeznaczeniem/

źródło okładki: materiały wydawnictwa

pokaż więcej

Brak materiałów.
Lista wydań tej książki
  • The Fates Divide
    The Fates Divide
    Autor:
    Cykl: Carve the Mark (tom 2)
    The untitled second novel of a highly anticipated duology in the vein of Star Wars, Veronica Roth explores—with poise and poignancy—the story of a boy who forms an unlikely alliance with an enemy. Bot...
    czytelników: 97 | opinie: 0 | ocena: 6,95 (310 głosów)
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading
Cytaty z książki
lista cytatów dodaj cytat
Inne książki autora
więcej książek tego autora
Powiązane treści
Veronica Roth zapowiada nową książkę!

„Sword Catcher”, „Crescent City” a teraz również „The Chosen One”. Co łączy te trzy premiery książkowe? Wszystkie zostaną napisane przez autorki powieści młodzieżowych i tym razem utwory będą skierowane do dorosłych czytelników. Veronica Roth rusza śladem Clare i Maas.


więcej
Patronaty tygodnia

Targi, targi i po targach. Nasza redakcja wróciła z Warszawy z torbami pełnymi książkowych nowości. Oczywiście wszyscy książkoholicy znają zasadę, że nie ma czegoś takiego jak za mało książek, jest tylko za mało regałów. W związku z tym prezentujemy wam premiery, które w tym tygodniu zagoszczą na półkach polskich księgarni.


więcej
więcej powiązanych treści
zgłoś błąd zgłoś błąd