Tajemnica czwartej świecy

Tłumaczenie: Piotr Grzelak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasyka Dziecięca". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
The Secret of the Fourth Candle
83-7146-069-4

Aisha, uboga arabska dziewczynka, bezdomny sierota Mustafa i samotna staruszka Yacoots - oto bohaterowie trzech opowiadań zamieszczonych w tej książce. Co ich łączy? Wszyscy pochodzą z Afryki Północnej, wszyscy cierpią biedę i wszyscy pragną miłości, która opromieni ich ciężkie, pełne trudów życie. Czy ją odnajdą? Czy uda im się przeniknąć tajemnicę szczęścia, jakie może być dane nawet tym, którzy posiadają bardzo niewiele lub zgoła nic?

Przeczytajcie, a sami poznacie tę tajemnicę.

źródło opisu: z tylnej okładki

źródło okładki: skan własny

Theoden | 2016-04-18