Wszystko jest Jego darem

Count it All Joy
83-85435-34-4
Bóg, wychowanie, upośledzenie, choroba
literatura faktu

Betty McKay opisuje z troską i humorem radości i smutki wychowywania upośledzonego od urodzenia Jamesa. Są w tej książce rozczarowania i śmiech, spory i radości, kłopoty i błogosławieństwa. A przede wszystkim jest coraz silniejsze przekonanie, że Bóg panuje nad sytuacją. Krok po kroku, w miarę pojawiania się nowych potrzeb przedstawianych w usilnych modlitwach, Bóg przejmuje inicjatywę. To...

Są w tej książce rozczarowania i śmiech, spory i radości, kłopoty i błogosławieństwa. A przede wszystkim jest coraz silniejsze przekonanie, że Bóg panuje nad sytuacją. Krok po kroku, w miarę pojawiania się nowych potrzeb przedstawianych w usilnych modlitwach, Bóg przejmuje inicjatywę. To On bierze w opiekę tego niedorozwiniętego chłopca i czyni go mężczyzną, z którego rodzice mogą być dumni.

Historia ta stanowi wyzwanie dla osób, które nie zetknęły się z takimi problemami i doda otuchy tym, którzy przeszli przez podobne próby życiowe. Bóg daje doświadczenie, ale i uczy zaufania. Chce, żebyśmy nauczyli się prosić o kolejne dary, które od dawna dla nas przygotował.

źródło opisu: http://www.vocatio.com.pl/p/pl/81/wszystko+jest+jego+darem.html

źródło okładki: http://www.vocatio.com.pl/p/pl/81/wszystko+jest+jego+darem.html