Znak czasu. Biblijni Bogowie wracają na Ziemię. Część I i II

Wydawnictwo: Biogeneza
978-83-926969-0-2
kosmiczne istoty, tajemnice, wiedza
Agnieszka

Informacje zawarte w książce pochodzą z bezpośrednich rozmów z Kosmicznymi Istotami, znanymi ludziom z Biblii, jako Biblijni Bogowie przez Ich emisariuszkę - łącznika na Ziemi, panią Lucynę Łobos. Niniejszy zapis jest wyrazem woli i życzenia rzeczywistych Budowniczych piramid w Gizie. Książka odsłania tajemnice, w jaki sposób przed tysiącami lat zostały na zawsze złączone losy Elohim, czyli...

Książka odsłania tajemnice, w jaki sposób przed tysiącami lat zostały na zawsze złączone losy Elohim, czyli tzw. Biblijnych Bogów, z mieszkańcami Ziemi.

I część książki zawiera przywróconą wiedzę, która została usunięta z biblijnej Księgi Genesis.

II część ujawnia tajemnicę budowy piramid w Gizie i odsłania przyczynę upadku Królewskiego Egiptu poprzez zaprowadzenie Dynastii Faraonów pod przewodnictwem ich kapłanów.

Po raz pierwszy zostaje tu odsłonięta pełna tajemnica, kiedy, jak, przez kogo i po co zostały wybudowane egipskie piramidy.

Największą sensacją jest ujawnienie ludziom faktu istnienia w Wielkiej Piramidzie Energomagnetycznego Systemu zabezpieczenia planety Ziemia przed powrotem tzw. Planety X w 2012 roku, która 12 tysięcy lat temu była przyczyną biblijnego potopu, a obecnie jest główną przyczyną zmian geoklimatycznych, nazwanych przez naukę globalnym ociepleniem. Poprzez Lucynę została też przekazana dokładna instrukcja do uruchomienia owego Systemu, do którego KLUCZEM jest urządzenie wmontowane w mumii Wielkiego Budowniczego Króla Chufu, na którego od tysięcy lat ciągle czeka w Piramidzie pusty sarkofag. Włączenie Wielkiej Piramidy uwolni energię energomagnetyczną z całego systemu piramid Ziemi i wytworzy osłonę energomagnetyczną wokół całej planety na czas przelotu owej niszczycielskiej planety.

Wydanie tej książki jest nie tylko przekazanie ludziom pilnych informacji przed rokiem 2012, ale służy zgromadzeniu funduszy na wykopanie Klucza do uruchomienia Systemu w Piramidzie Cheopsa. W lutym 2006 roku zostały już wykonane badania georadarowe, które potwierdziły wskazane przez Lucynę miejsce pochówku rzeczywistego Budowniczego w pobliżu Wielkiej Piramidy.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: czarymary.pl