Pan Samochodzik i zagadka kaszubskiego rodu

Okładka książki Pan Samochodzik i zagadka kaszubskiego rodu Arkadiusz Niemirski
Okładka książki Pan Samochodzik i zagadka kaszubskiego rodu
Arkadiusz Niemirski Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza "Warmia" Cykl: Pan Samochodzik (tom 48) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Pan Samochodzik (tom 48)
Oficyna Wydawnicza "Warmia"
2003-02-03
2003-02-03
838587562X
Pan Samochodzik zagadka kaszubskiego rodu niemirski arkadiusz

Daje 7, ale tylko dlatego, że po latach latecznych wróciłem do serii. Dobra opowieść, utrzymana w starym stylu. Nieźle było wrócić do tamtych czasów, tamtej lektury! No i Kaszuby! Wracamy tam latem, czyli za 2 tygodnie :)

Jak dla mnie , super.
To co mnie urzekło prócz fabuły, wakacje, jezioro, namiot i przygoda w tle z historia kaszub.
A przede wszystkim o byłych właścicielach folwarków dostałem garść informacji.
Tym Razem sam Paweł rozwikłał ,poniekąd zagadki tamtych miejscowości.
Bardzo fajne tematy na książkę .
Czyta się szybko i płynnie, nie ma nudy.
Polecam.

Jak dla mnie , super.
A przede wszystkim o byłych właścicielach folwarków dostałem garść informacji.
Tym Razem sam Paweł rozwikłał ,poniekąd zagadki tamtych miejscowości.
Bardzo fajne tematy na książkę .
Czyta się szybko i płynnie, nie ma nudy.
Polecam.

Bardzo dobry pomysł na wakacje! Sama historia - też niezła.
Minusem, sporym, jest to, o czym inni Opiniotwórcy pisali - rozdwojenie osobowości Pawła Dańca.

Bardzo dobry pomysł na wakacje! Sama historia - też niezła.

1954

Słabsza kopia dawnych Panów Samochodzików. Paweł zupełnie przypomina młodego Tomasza. Trochę ciapowaty stary kawaler, lubiący kobiety w sukienkach i rozwiązujący zagadki z pomocą młodzieży. A przecież w innych książkach Paweł Daniec to były komandos, twardy i niemal niezniszczalny. Widać, że seria jest pisana przez różnych autorów. Uważam, że powinni oni choć ogólnie zapoznać się z poprzednimi książkami, aby uniknąć wspomnianych sprzeczności i błędów.

Po latach sięgnęłam po Pana Samochodzika, na początku, ciężko mi się czytało( strasznie drobna czcionka),ale później spodobała mi się.Chętnie przeczytam inne z tej serii.

• Pan Samochodzik
  • Rok 2014
  • E-BOOKI WYMIANA (wersje oficjal. mobi)
  • Dla Oskara
  • 2007