Zarządzanie strategiczne Tom 1 Firma na rynku globalnym

Wydawnictwo: Liber
biznes, finanse

Każdy w biznesie ma coś wspólnego ze strategią, bez względu na to czy opracowuje ją czy też wdraża. Każda firma z listy 500 firm magazynu Fortune, aż po firmy internetowe jest uzależniona od strategii, jeżeli chce przetrwać i osiągnąć sukces. Zarządzanie strategiczne przedstawia aktualne myślenie przedstawicieli czołowych międzynarodowych szkół biznesu i obejmuje wszystkie główne zagadnienia związane ze strategią, od fuzji i przejęć, ryzyka, technologii i aliansów aż po wiedzę, ład korporacyjny, globalizację i przywództwo.

Chaoticreader | 2016-11-16