Sztuka rysowania mangi. Shojo

Tłumaczenie: Robert Gawryś
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sztuka rysowania mangi". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Siedmioróg
Dessine les mangas
978-83-7568-114-7
poradniki, manga, rysowanie
poradniki
Karla

Każdy wielbiciel mangi marzył z pewnością, by narysować postać z ulubionego komiksu, filmu czy gry: księżniczkę, wojowniczkę, wróżkę, piosenkarkę pop, modelkę, sportsmenkę… Oto książka dla osób, które pragną nauczyć się rysować mangę - zarówno dla zaawansowanych grafików, chcących przyswoić sobie specyficzny styl tego gatunku, jak i dla początkujących. Poradnik podaje bardzo precyzyjnie -...

Poradnik podaje bardzo precyzyjnie - krok po kroku - metodę tworzenia scen i postaci charakterystycznych dla dziewczęcej, romantycznej mangi shojo. Można tu też znaleźć opis podstawowych materiałów i narzędzi używanych do tworzenia mangi.

Wybierz akwarele, pisaki, kredki lub gwasz - i stań się prawdziwym mangaką!

Spis postaci:
Pokojówka

źródło opisu: www.siedmiogrod.pl

źródło okładki: www.siedmiogrod.pl

Agnieszka Zięcina | 2013-03-03

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka dobra dla osób, które rozpoczynają swoja przygodę z rysowaniem mangi. W książce jest krok po kroku ładnie opisane jak narysować każdy typ dziewczyny (modelka, dziewczyna-kot, czy panna młoda). Jednak za minus tej książki można uznać ubogie pokazanie różnych gestów, czy poz ciała. Mimo to, bardzo polecam zakup owego przewodnika po sztuce rysowania mangi !

Waleń | 2016-04-21
Karolina Sabela | 2014-08-08