Ostatnia uczciwa kobieta

Tłumaczenie: Maja Gottesman
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Rodzina O'Harleyów : Abigail". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Last Honest Woman
83-238-0350-1
dziennikarz, farma, biografia
Judyta

Co ta kobieta ukrywa? Gdy dziennikarz Dylan Crosby przyjechał na farmę Abigail O'Hurley Rockwell, aby zebrać materiały do biografii jej zmarłego męża, słynnego kierowcy rajdowego, oczekiwał spotkania z wyniosłą damą ubraną w futro z norek, błyszczącą brylantami. Tymczasem ujrzał kobietę w poplamionym stroju roboczym, ciepłą i przyjazną. Dlaczego Abigail udaje zapracowaną wiejską matkę? I co gorsza, dlaczego on zaczyna wierzyć w jej rzekome kłamstwa?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/ostatnia-uczciwa-kobieta/

marcia | 2014-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2014

"Ostatnia uczciwa kobieta" to jedna z tych krótszych książek Nory Roberts.

Tym razem poznajemy historię Abby O'Hurley - żony słynnego i odnoszącego ogromne sukcesy kierowcy rajdowego. Kiedy Chuck ginie w tragicznym wypadku, podczas jednego z wyścigów, Abby chowa się razem z synami w małym miasteczku.

Kilka lat po śmierci męża, zgadza się na wydanie biografii Chucka Rockwella.
Do jej domu trafia więc Dylan Crosby, który ma właśnie napisać tę książkę.

Z czasem coraz więcej tajemnic zostaje odkryte.
Coraz więcej o sobie wiedzą, ale czy ta wiedza ich do siebie nie zrazi? Czy te wszystkie okropne sekrety wpłyną na ich rodzące się uczucie?

Przyjemna lektura, którą czyta się wyjątkowo szybko.

lacerta | 2013-02-22
Na półkach: Rozczarowały, Przeczytane
Przeczytana: 22 lutego 2013

Opis z tyłu książki przygotował mnie na coś innego. Rozczarowałam się, myślałam, że książka będzie o wiele lepsza. Było "cukierkowo", akcja toczyła się bardzo, bardzo szybko, zdecydowanie za szybko. Przeczytałam, bo przeczytałam, jeżeli już pozostanie w mojej pamięci to z lekką nutą niesmaku.

Małgorzata Chabzda | 2014-03-28
Przeczytana: 27 marca 2014

Ciepła i przyjemna lektura na chłodne wieczory. Historia trzech sióstr bardzo mnie wzruszyła i wciągnęła. Do tego dochodzi wątek wspaniałego, pomału rozwijającego się romansu. Jak dla mnie fantastyczna książka. Uwielbiam takie czytać. Oczywiście polecam.

Claire | 2016-09-19
Przeczytana: 17 września 2016

Gorąco polecam nie tylko tę część cyklu o rodzinie O'Hurley, ale wszystkie cztery. Z każdej kolejnej dowiadujemy coraz więcej o siostrach trojaczkach i ich bracie, a ostatnia część pt. "Zagubieni" wspaniale spina klamrą całą historię tego klanu. Wspaniale się czytało...

wiola | 2014-10-22

Książka pochłonęłam w jednej wolny dzień jest fajna i taka "poduszkowa" co oznacza, że zaczynając książkę wiesz już jak się skończy. Wątek i spójności w ciągłości książki harmonijny.

maryna902245 | 2013-11-21
Przeczytana: 14 listopada 2013

,,Ostatnia uczciwa kobieta''- N.Roberts ciekawa książka o 3 siostrach bliźniaczkach. Chantel- wykazywała spryt, starsza o 2 i pół minuty ale zawsze umiała planować, manipulować i realizować wszystkie swe zwierzenia. Była też Maddy ostatnia z sióstr młodsza o 2 minuty i 10 sekund. Otwarta, szczera, osiągająca wiele samą siłą woli. I w końcu Abby, średnia z trojaczków. Spokojna, odpowiedzialna. Aż się skrzywiła na te określenia. Dylan Crosby- dziennikarz, pisarz który chce napisać książkę o mężu Abby i postanawia pojechać do jej posiadłości. Co zostaje?Farmę, zwykłą kobietę, domek i 2 chłopców. Co ukrywa ta kobieta? Często zadaje to pytanie... Pisząc książkę Dylan zakochuje się Abby i akceptuje jej synów. Co ta kobieta ukrywa? Gdy dziennikarz Dylan Crosby przyjechał na farmę Abigail O'Hurley Rockwell, aby zebrać materiały do biografii jej zmarłego męża, słynnego kierowcy rajdowego, oczekiwał spotkania z wyniosłą damą ubraną w futro z norek, błyszczącą brylantami. Tymczasem ujrzał...

Evi91 | 2012-04-25
Przeczytana: 03 sierpnia 2011

"Zdecydowanym ruchem zamknęła zeszyt i poskładała papiery." (Harlequin)

Kalota | 2016-10-31
Przeczytana: 27 września 2016