Kod błękitny

Code blue
83-89064-37-5
powieść amerykańska
Judyta

Kiedy ma się 36 lat i kurację odwykową za sobą, to w zawodzie chirurga plastycznego dobra oferta pracy graniczy z cudem. Taylor Barnes taki cud się zdarzył: dostała propozycję kierowania oddziałem chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w prywatnym szpitalu Greenvale i to w jej rodzinnym miasteczku w Connecticut. Kierujący tą placówką doktor Sam Slater to kandydat do prestiżowej nagrody. Podobnie jak Kip Lawrenc - dawny przyjaciel Taylor, który ciągle darzy ją uczuciem.

źródło opisu: okładka

Andadz | 2015-09-15

Jest to druga pozycja tej autorki, którą przeczytałam i uważam ją za o wiele lepszą. Po raz kolejny spotykam się z thrillerem o tematyce medycznej, co jest ciekawym połączeniem i dodaje powieści wigoru. Autorka klasycznie buduje napięcie, wspominając początkowo o kilku tajemnicach i wyjaśniając je przy końcu, co automatycznie każe ciekawemu czytelnikowi dobrnąć do końca. Postacie są pobieżnie scharakteryzowane, autorka nie zagłębia się zanadto w ich psychikę i motor ich działań, jednak akcja toczy się szybko, a wydarzenia są w miarę nieprzewidywalne. Czytało mi się przyjemnie.

Sebastian | 2016-06-06
Na półkach: 2016, Biblioteka, Przeczytane