Finanse małych i średnich przedsiębiorstw

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320815118
biznes, finanse

W dostępnych na rynku opracowaniach z zakresu zarządzania finansami przedmiotem rozważań są duże przedsiębiorstwa i korporacje. Specyfika zarządzania małymi i średnimi firmami jest znacząco odmienna inne są tam cele cząstkowe zarządzania finansami oraz metody i techniki osiągania tych celów. Tym właśnie zagadnieniom poświęcony jest niniejszy podręcznik (przygotowany przez zespół pracowników naukowych wrocławskiej Akademii Ekonomicznej) przeznaczony nie tylko dla studentów wyższych uczelni, lecz także uczestników kursów, szkoleń, studiów podyplomowych oraz praktyków (właścicieli oraz pracowników małych i średnich przedsiębiorstw).

Mandriell | 2012-02-06
wlozas | 2013-02-27