Baśnie chińskie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bajki i legendy świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Sara
dla dzieci, baśnie

Seria baśni i legend z różnych zakątków świata, która przenosząc czytelnika do innych kultur, ukazuje ich bogactwo i różnorodność. Należą do niej m.in. Baśnie Chińskie. Baśnie te zawierają ciekawe i barwne opowiadania, które rozwiną wyobraźnię młodych czytelników. Pasjonującą lekturę wzbogacają przepiękne ilustracje, dzięki którym młodzi odbiorcy przeżyją niezwykłą przygodę, do której zechcą powrócić. Ilustracje: Andrzej Fonfara.

źródło opisu: http://saraksiazki.pl

źródło okładki: http://saraksiazki.pl