Bolek i Lolek. Rysuję z Bolkiem

Wydawnictwo: Znak emotikon
978-83-240-1539-9
dzieci, Bolek, Lolek, nauka, rysunek
Ag2S

Seria Rysuję doskonali koordynację wzrokowo-ruchową, sprawność manualną, spostrzeganie, myślenie logiczne, umiejętność naśladowania wzorów, dzięki czemu przygotowuje przedszkolaka do nauki czytania i pisania. Przedstawione w książeczce proste, dostosowane do możliwości dziecka sposoby na rysowanie dają mu dużo radości (gdy otoczenie rozpoznaje narysowane np. konkretne zwierzęta) i budują wiarę...

Przedstawione w książeczce proste, dostosowane do możliwości dziecka sposoby na rysowanie dają mu dużo radości (gdy otoczenie rozpoznaje narysowane np. konkretne zwierzęta) i budują wiarę we własne umiejętności.

źródło opisu: Nota Wydawcy

źródło okładki: Wydawca