Pokonać odrzucenie

978-83-60124-68-0
słabość, odrzucenie
poradniki
Magdalena

Czy kiedykolwiek poczułeś, jak boli odrzucenie? Zastanawiasz się, dlaczego nigdzie nie pasujesz? Często czujesz się niezauważony? Pragniesz uznania ze strony innych? Odrzucenia doświadcza każdy z nas, ale nie każdy musi zostać zniszczony przez jego bolesne konsekwencje. Z wielką wrażliwością i duchowym rozeznaniem John Paul Jackson wyjaśnia w tej książce, jak wygląda nasze życie, kiedy...

Czy kiedykolwiek poczułeś, jak boli odrzucenie?
Zastanawiasz się, dlaczego nigdzie nie pasujesz?
Często czujesz się niezauważony?
Pragniesz uznania ze strony innych?

Z wielką wrażliwością i duchowym rozeznaniem John Paul Jackson wyjaśnia w tej książce, jak wygląda nasze życie, kiedy rządzi nim odrzucenie. Pomaga zidentyfikować słabości, które ujawniają różne oblicza odrzucenia.

Odkryj, jak ujarzmić moc odrzucenia, doświadczyć uleczenia zranień i wyrwać się z błędnego koła zachowań prowadzących do samozniszczenia. Na kartach tej książki odnajdziesz świeże spojrzenie, które wnosi nadzieję na radykalną zmianę w twoim życiu. Twoje życie może zyskać nową jakość. Tego pragnie dla ciebie Bóg.

źródło opisu: www.szaron.pl

źródło okładki: www.szaron.pl

Abi | 2013-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2013

Książka dla wszystkich. Rewelacyjna, napisana z dużą wrażliwością i w dużej mierze w oparciu o własne doświadczenia autora, co pozwala na większe zaufanie jej przekazowi. John Paul Jackson pokazuje istotę odrzucenia i to w jak bezwzględny sposób hamuje ono rozwój człowieka. Krótko, treściwie i bardzo praktycznie tłumaczy, jakie zachowania mogą świadczyć o istnieniu zranienia w naszym sercu i podaje wskazówki dla tych, którzy chcą zostać z niego uleczeni. Dla wszystkich - bo każdy kiedyś w życiu doświadczył odrzucenia. A ono nawet w małych ilościach może być zabójcze.

Kasia | 2013-01-11

Sto kilka stron po przeczytaniu których wyostrza się spojrzenie.

W tej książce biblijne i psychologiczne ujęcie odrzucenia poszerza Autor o własne doświadczenie. Z wielką mądrością i pokorą wskazuje na jedynego uzdrowiciela wszechczasów - Jezusa z Nazaretu. Niby żadna nowość w literaturze chrześcijańskiej, jednak sztuką jest przekazać Prawdę w nieirytujący i nienarzucający się sposób, co Jacksonowi udało się w stu procentach.

Dla kogo? Jasne, dla odrzuconych. Ale i dla odrzucających. Dla chrześcijan, ale i dla ateistów, agnostyków. Bo to wszystko przecież jest takie ludzkie.

Wiola | 2011-08-24
Na półkach: Mam, Przeczytane
Przeczytana: 10 czerwca 2011

ale ta pozycja jest szczera... wow! rewelacja. Równie szczerze polecam. Wbrew pozorom nie tylko dla nielicznych.

malgosianna | 2014-05-30
Malina | 2011-10-03