Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Cykl: Piraci z Karaibów (tom 1)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Pirates of the Caribbean: Curse of the Black Pearl
Jack Sparrow, piraci, Karaiby
Sydney

Dawno temu narodziła się legenda o widmowym statku z czarnymi, wielkimi żaglami, który pojawia się, gdy na morze spadnie gęsta mgła. Jego pokłady są pociemniałe od krwi, a piracka załoga zmuszona jest żyć z ciężarem strasznej klątwy, która każe im żeglować przez wieczność na wiatrach zbrodni i występku. Lecz, jak to zwykle bywa, legenda nie mówi całej prawdy! A prawda jest taka, że młody, dzielny kowal Will Turner musi sprzymierzyć się z pirackim kapitanem Jackiem Sparrowem, aby uratować swoją ukochaną, porwaną przez upiornego pirata i jego okrutną załogę!

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Iron666Maiden | 2014-01-20

książka obraża ten film

Ola Banaszak | 2012-03-05
Na półkach: Chcę przeczytać, Ulubione

Film świetny! A książka? Zobaczymy! ;)

Karolina | 2011-07-21
Na półkach: Chcę przeczytać, Ulubione

kocham tę książke

Upadła Anielica | 2014-11-29

Z przykrością stwierdzam że film lepszy :P

alimilyo | 2017-05-23
mati443 | 2017-03-05