Hannah Montana Opowieść filmowa

Wydawnictwo: Egmont Polska

Wścibski reporter jest na tropie sekretu Hannah Montany! Jeżeli odkryje, co łączy supergwiazdę z nastolatką Miley Stewart, życie dziewczyny zmieni się na zawsze. Tymczasem Miley, oślepiona blaskiem własnej sławy, zapomina o szesnastych urodzinach swojej najlepszej przyjaciółki, a co więcej dla występu w Nowym Jorku jest gotowa zlekceważyć urodziny babci. Robby Ray zaniepokojony postawą córki podstępem wywozi ją na wieś, do rodzinnego domu Stewartów w Tennessee.

Milenkaa | 2011-12-25
Przeczytana: lipiec 2011

Ale większy format niż wszystkie pozostałe poprzedniczki , które czytałam

hannahmontana | 2011-04-23
Przeczytana: 11 kwietnia 2011

Mi się bardzo spodobała, może nawet lepsza od filmu.

Olcia | 2015-11-11
Katniss | 2013-04-16