Nokturno - 1

Tłumaczenie: Katarzyna Sajdakowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nokturno". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Taurus Media
Nocturno
978-83-60298-51-0
komiksy
JohnieEr

Kolejny komiks meksykańskiego scenarzysty i rysownika Tony`ego Sandovala, to obyczajowa opowieść o przyjaźni i miłości. Znajdziemy tu elementy suspensu i horroru, oryginalną historię, ale przede wszystkim genialne i niepowtarzalne rysunki Sandovala. Nokturno wędruje przez mrok lasu. Sądzi, że nie żyje i że jest skazany na błądzenie po tym świecie. Uważa, że ryby to dryfujące dusze, a wiatr to...

Nokturno wędruje przez mrok lasu. Sądzi, że nie żyje i że jest skazany na błądzenie po tym świecie. Uważa, że ryby to dryfujące dusze, a wiatr to demony, które szepczą mu do ucha raniące go słowa.

źródło opisu: sklep.gildia.pl

źródło okładki: sklep.gildia.pl

Arthaniel | 2016-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2016

Chyba najlepszy scenariuszowo komiks Sandovala, jaki czytałem do tej pory. I - co najsmutniejsze - jako jedyny podzielony na dwa albumy, z których drugi najprawdopodobniej nigdy nie zostanie u nas wydany. Trochę szkoda.

Maciej | 2015-10-30
Przeczytana: 29 października 2015

No i mnie zaintrygował. Nietuzinkową fabułą, świetnymi postaciami oraz, przede wszystkim, połączeniem różnych technik rysunku. Czekam na kolejną część.

Katinchains | 2015-08-30
himynameisaga | 2013-05-26
Przeczytana: 26 maja 2013
AnneDalles | 2013-02-26
23. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi

Największy Festiwal Komiksu w Europie Środkowo- Wschodniej odbędzie się jak co roku w Łodzi, zgodnie z wieloletnią tradycją, w pierwszy weekend października.