Bolek i Lolek. Przygody w labiryntach

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Labirynty". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Znak
978-83-240-1538-2
Bolek i Lolek, dzieci, gry i zabawy
Ag2S

Seria Labirynty doskonali koordynację wzrokowo-ruchową, sprawność manualną, spostrzeganie, myślenie logiczne, umiejętność naśladowania wzorów, przygotowując przedszkolaka do nauki czytania i pisania. Seria Labirynty opracowana jest w taki sposób, by dziecko mogło doskonalić różne typy linii potrzebne do pisania liter. Bolek i Lolek – bajka wszech czasów odkryta na nowo! Seria edukacyjna -...

Bolek i Lolek – bajka wszech czasów odkryta na nowo!

Seria edukacyjna - nauka przez zabawę i świetna rozrywka!

Bogata seria edukacyjna bestsellerowej autorki Elżbiety Lekan (Akademia 2-latka) to szeroka oferta łamigłówek i książeczek edukacyjnych z naklejkami – nauka przez zabawę i świetna rozrywka podczas wakacyjnych wyjazdów. Serie różnorodnych zabaw edukacyjnych z naklejkami adresowane głównie do dzieci w wieku przedszkolnym. Dostosowane do wieku i możliwości przedszkolaka, doskonalą i kształcą wszystkie istotne umiejętności wymagane do późniejszej nauki, (sprawność manualną, spostrzeganie wzrokowe, percepcję słuchową, kompetencję językową, pamięć, dokonywanie operacji myślowych) oraz poszerzają wiedzę dziecka o otaczającym świecie.

źródło opisu: Nota Wydawcy

źródło okładki: Wydawca