Miłość ci wszystko wyPaczy

Cykl: Dzienniki Ani Szuch (tom 4)
Wydawnictwo: Akapit
Trzynastka na karku,

Powszechnie wiadomo, że pierwsza miłość dopadnie każdego. Nawet tak długo opierające się istoty, jak Ania Szuch. Niedawno nie pojmowała, po co tracić czas na chłopaków, a teraz bez przerwy myśli o jednym z nich. Czy miłość może wszystko wypaczyć? "Nie wytrzymałam. Poszłam do Marii z Parteru. - Zakochałam się - wyznałam od razu, kiedy tylko udało mi się znaleźć kawałek miejsca na zagruzowanej...

"Nie wytrzymałam.
Poszłam do Marii z Parteru.
- Zakochałam się - wyznałam od razu, kiedy tylko udało mi się znaleźć kawałek miejsca na zagruzowanej podłodze w jej pokoju.
- Przejdzie ci - mruknęła Maria, moszcząc się na fotelu.
Od razu odechciało mi się z nią rozmawiać.
- Nikt mnie nie rozumie - westchnęłam
- Standardzik - odparła równie obojętnie. - Nikt nikogo nie rozumie.
- To znaczy, że wszystko ze mną w normie? - spytałam zdumiona.
Maria podniosła wzrok znad swoich okularów.
- Nie, no... nie przesadzajmy... - powiedziała".

źródło opisu: [Akapit Press, 2009]

Przezabawna, fajna książka opowiada o dziewczynie Ani Such, którzy marzy żeby się zakochać..o prawdziwej miłości,,,świetnie napisana..śmiałam się gdy ją czytałam dla mnie świetna. Historia lekka,ciekawa miła do przeczytania.

Zakochanie to najpiękniejszy stan i wyjątkowe uczucie...jak się zakocha ktoś to zapomina o całym świecie.
Miłość jest cudowna, każdego strzała amora złapie w odpowiednim momencie.

Maggie_Rose Black | 2011-03-20
Przeczytana: 20 marca 2011

Książka akurat na jeden wieczór. Fajna, zabawna. Główna bohaterka w niektórych momentach i sprawach przypominała mnie, dlatego też czasami się czułam jakbym czytała swoje przeżycia. Nie powiem, że przemyślenia i wypowiedzi Anki czasami mnie nie irytowały, ale to czasami. Podobała mi się ta książka, tak samo jak inne tej samej autorki.
Polecam.

Nikola | 2013-03-28
Przeczytana: 21 marca 2013

To moja pierwsza przeczytana książka autorstwa Katarzyny Majgier i jestem z niej bardzo zadowolona.
Na początek bardzo dobrze odzwierciedla ciężkie życie nastolatki, zmagania z rodzicami, pierwszą miłość i rzecz, która najbardziej mi się podobała, czyli "uzależnienie" od komputera. Ania, główna bohaterka odbiera to, jak każda nastolatka, że to zwykła zabawa tylko przed monitorem. Podczas czytania bardzo się przywiązuje do bohaterek tej książki i z chęcią chce się śledzić dalsze ich przygody. Można napotkać się na parę śmiesznych momentów takich, że np. ulubiona zabawka brata Ani to plastikowa wątroba. Jednym minusem tej książko jest to, że zakończenie nie zadowala, gdyż wszyscy liczą na tą wielką miłość :)
Polecam do przeczytania tej książki i poznania niełatwego życia Aniu Szuch.

Angelika | 2011-09-03
Na półkach: Przeczytane, 2010-2013
Przeczytana: 28 lipca 2011

Rewelacja ;D Polecam wszystkim tak jak wszystkie inne książki Katarzyny :D

Artystyczna | 2014-07-23
Przeczytana: 20 lipca 2014

Do klasy Ani dochodzi Jasiek. Ma markowe ubrania, nową komórkę i wielki dom z ogrodem. Zakochuje się w nim kilka dziewczyn, w tym Ania. Chce się dowiedzieć jak najwięcej o miłości swojego życia. Ale czy Jasiek jest tak idealny, jak się wydaje? Przecież serce nie sługa...
Polecam też inne książki pani Katarzyny Majgier czyli dalsze losy Ani i jej przyjaciółek.

Katmandu | 2012-08-16

Ze względu na tematykę trzeciej części pamiętnika Ani Szuch, książka jest łudząco podobna do wszystkich historii o pierwszych, nastoletnich zauroczeniach, których nie brak na półkach księgarni. "Trzynastka na karku" i "Po co mi chłopak?" obfitowały w humor i ciekawe zwroty akcji. "Miłość ci wszystko wypaczy" jest na ich tle po prostu nudna i przewidywalna. Zdecydowanie wolałam Anię w jej pierwszych dwóch odsłonach.

Lena | 2011-03-29

Książka, którą czyta się szybko i przyjemnie. Czasami troszkę przesłodzona albo zbyt dramatyczna, ale w formie dziennika nastolatki więc zrozumiałe, że właśnie w taki sposób. Głowna bohaterka jak i jej przyjaciółki oraz inne postacie są bardzo ciekawe, bo mają i zalety, i wady. Ogólnie rzecz biorąc książka mi się podobała i mogę ją polecić.

Czytając czwarty tom serii kilka lat po przeczytaniu trzech poprzednich, czułam się jakbym spotkała się ze starymi, dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Znowu mogłam pójść z kumplami na śmietnik, wysłuchać ich opowieści i poczuć się jakbym była tam z nimi :) Niesamowite uczucie :)

Zetka | 2012-12-28

Fajna, fajna... czasami jednak trochę śmieszna(w nienajlepszym tego słowa znaczeniu) a myśli Ani o Janku, tak częste wydawały się dziwne,dziecinne, przesadne. Jednak kolonia nadrobiła wszystko, a koniec jest zaskakujący...