Australijska dziedziczka

Tłumaczenie: Krystyna Rabińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Super Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Georgia and the Tycoon
Dorota_1988

Kamila Guilford jest córką i spadkobierczynią jednego z największych australijskich finansistów. Po jego śmierci nie odziedziczyła jednak fortuny, tak jak się wszyscy spodziewali. Przeciwnie: ojciec, ginąc w tajemniczych okolicznościach, pozostawił po sobie górę długów i złą sławę. Nick Lombard to człowiek, który zdaniem Kamili przyczynił się do upadku imperium ojca. Uważa go za wroga,...

Nick Lombard to człowiek, który zdaniem Kamili przyczynił się do upadku imperium ojca. Uważa go za wroga, czyhającego również na jej klęskę. Tymczasem informacje, jakie o nim uzyskuje, są pozytywne, Nick zaś traktuje ją w sposób ciepły i opiekuńczy.

Czyżby był aż tak wyrachowany, by sprytem zmusić ją do uległości i w ten sposób skompromitować jej rodzinę ostatecznie, czy też jego uczucia są prawdziwe?

beatrice | 2013-09-23
izomorfia3 | 2012-12-18