Atak dinozaurów

Tłumaczenie: Agata Kowalczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Super ; Spook City". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Spookville. The deadly past
przygodowa
Dorota_1988

Ogromne jaszczury atakują ludzi na ulicach. Latające gady porywają dzieci z podwórek. Spook City ogarnia panika. To... dinozaury! Skąd się wzięły?

Adam i jego paczka odkrywają wrota do przeszłości sprzed 60 milionów lat. Właśnie stamtąd przybywają krwiożercze potwory. Ale kto otworzył drzwi? I jak je zamknąć, zanim Spook City zupełnie opustoszeje?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=18573

Magdalena | 2015-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2015

Dinozaury w naszym świecie? Niby fajnie, dopóki są same roślinożerne. Jak napotykamy jakieś mięsożerce nie jest już tak przyjemnie. Niemal jak Jurassic Park. Adam i przyjaciele muszą stawić czoła kolejnym przeciwnością losu.
Polecam!

buuryy | 2012-01-02

Druga książka w życiu którą przeczytałem ;). Zostawiam bez oceny, ponieważ ciężko oceniać książkę nieadresowaną do mnie (przynajmniej już nie). Czytałem tak dawno, że nie pamiętam co się dokładnie działo ale wiem, że bawiłem się świetnie. Fabuła i ilość stron dobra dla dzieci do 12 lat.

Darth | 2013-03-04

Jedna z najlepszych książek mojego dzieciństwa.

Filemona | 2011-09-18

Moja ulubiona część z całej serii.

Damian Pułtorak | 2015-10-11
krasnylud | 2015-06-14