Fotograficzny atlas anatomii człowieka McMinn

Tłumaczenie: J.S. Gielecki
Wydawnictwo: Elsevier Urban & Partner
McMinn's color atlas of human anatomy
978-83-89581-87-7
medycyna, anatomia, atlas
zdrowie, medycyna
Antosia

Fotograficzny Atlas anatomii człowieka został sprzedany do tej pory w nakładzie ponad 1 000 000 egzemplarzy i przetłumaczony na 14 języków. Piąte wydanie zawiera wszystkie kluczowe elementy, które zdecydowały o jego popularności: - najwyższej jakości kolorowe fotografie preparatów anatomicznych, obejmujące pełen zakres anatomii ciała ludzkiego; - niemająca sobie równych na świecie...

- niemająca sobie równych na świecie fotograficzna kolekcja preparatów kostnych;
- pełny zakres preparatów neuroanatomicznych;
- przejrzyste opisy i praktyczne wskazówki, tworzące część podręcznikową atlasu;
- wprowadzenie elementów diagnostyki obrazowej i komentarzy klinicznych;
- system opisu preparatów ułatwiający naukę i powtarzanie.

Polskie wydanie atlasu zawiera polsko-łacińskie opisy preparatów, co ułatwia stawianie studentowi pierwszych kroków w gąszczu nowych terminów medycznych. Książka stanowi unikatowe źródło wiedzy z zakresu anatomii dla studentów medycyny, stomatologii i fizjoterapii.
Atlas przydaje się także lekarzom na etapie kształcenia podyplomowego, szczególnie w specjalnościach zabiegowych.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://sportowo-medyczna.pl/fotograficzny-atlas-an...»

Wicher | 2013-11-01
Na półkach: Medyczne, Naukowe, Przeczytane
Przeczytana: 01 listopada 2013

minusem są zbyt jasne zdjęcia kości klinowej i skroniowej. reszta bardzo dobra

doma21 | 2016-09-21
Przeczytana: 21 września 2016