Okładka książki Zaczarowany zamek

Zaczarowany zamek

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Niezapomniane Książki Naszego Dzieciństwa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
83-7220-468-3
typ
papier
Patrycja
6.09 (11 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Kathleen, Gerald i James zamiast wyjechać na wieś, muszą zostać podczas wakacji w mieście pod opieką francuskiej guwernantki. Nie będzie to jednak zmarnowany czas - na dzieci czeka bowiem mnóstwo niezwykłych przygód.

źródło opisu: okładka

Opinie czytelników
Marago | 2014-06-04
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 04 czerwca 2014

Jedna z najpiękniejszych książek mojego dzieciństwa. Wracam do niej często, mimo dojrzałego wieku. Świetnie napisana, wiele fantastycznych przygód młodych (i nie tylko) bohaterów. Stare zamczysko, ożywające posągi, spełniona miłość... Oczywiście tylko z ilustracjami Jana Marcina Szancera. Zakochana w "Zaczarowanym zamku"- polecam.

Lucy | 2014-05-03

Kolejna ciekawa i urokliwa przygoda bohaterskich dzieci znanych z książki "Pięcioro dzieci i coś". Dzieciom na pewno się spodoba.

PABLOPAN | 2012-04-20

Niekoniecznie przypadła mi do gustu.

Niniuszka | 2014-07-11
Baronowa | 2013-08-14