Blame! vol. 1

Cykl: Blame! (tom 1)
Wydawnictwo: Tokyopop
ブラム!
manga, cyberpunk, Killy, dna, mutanty, cyborgi
komiksy
angielski
Mizu

Killy is a man of few words who packs one very powerful gun. He wanders an endless labyrinth of cyberdungeons filled with concrete and steel, fighting off cyborgs and other bizarre silicate creatures.

źródło opisu: http://www.animefringe.com/magazine/2005/09/short/02.php

źródło okładki: http://www.animefringe.com/magazine/2005/09/short/02.php

| 2014-10-18

Dla zainteresowanych uniwersum BLAME! - zamieszczam link do angielskiego tłumaczenia materiałów z artbooka BLAME! and So On, które zawierają wiele ciekawostek i wyjaśnień nt. historii przedstawionej w mandze jak i całego uniwersum:

rubens | 2013-07-28
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: 07 lipca 2013

Po przeczytaniu tej mangi poczułem pustkę, smutek i chyba żal. Do dzisiaj nie wiem dlaczego tak było. Manga ta, musiała poruszyć ważnie dla mnie tematy, których sobie nie uświadamiam. Zakończenia mangi na początku nie uważałem za złe, ja po prostu takiego końca nie akceptowałem. Po upływie czasu zmieniłem zdanie i uważam że było świetne . Z powodu poruszenia jakie wywołała ta manga, zasługuje na miejsce w mojej półce przeczytane.