Świat muszli

Cykl: W.I.T.C.H. Ekspedycja
Wydawnictwo: Egmont Polska

W kolejnym tomie EKSPEDYCJA WITCH wybierzcie się razem z Czarodziejkami na Wyspę Koralową. Will, Irma, Taranee, Cornelia i Hay Lin dowiadują się, że w jej okolicach często tworzą się potężne dziwne wiry, a w odmętach oceanu znikają statki. Dziewczęta postanawiają zbadać głębiny, a przy okazji odkrywają przerażającą prawdę o Innym świecie. Tajemniczy latarnik, stara mapa, magiczny trójkąt , dziwna ryba to tylko elementy łamigłówki, którą trzeba będzie rozwikłać.

Agunesu | 2016-08-05
Przeczytana: 08 września 2016