TERAZ jest czas dla kobiet

Tłumaczenie: Wanda Grajkowska
Wydawnictwo: Medium
The time for women is NOW
978-83-87025-75-1
poradniki
fibronektyna

Ta książka Nancy, przetłumaczona na 22 języki i wydana w ponad 4 milionach egzemplarzy, skierowana jest do kobiet. Do wszystkich kobiet, które zrezygnowały z pracy zawodowej, by zająć się domem i wychowaniem dzieci; które chcą mieć więcej czasu dla rodziny; które czują się niedowartościowane w swojej obecnej pracy; które są zmęczone i zestresowane brakiem czasu i pieniędzy. Nancy wyjaśnia -...

Nancy wyjaśnia - ilustrując to własnym przykładem i historiami różnych kobiet - jak każda kobieta może:
- w sposób radosny, łatwy i przyjemny przyłączyć się do marketingu sieciowego;
- prowadzić dom, wychowywać dzieci i jednocześnie zarabiać pieniądze;
- zadbać o finansową przyszłość swojej rodziny;
- pracować razem z mężem czy partnerem i dzięki temu utrwalać i wzbogacać ten związek;
- kierować własnym losem i cieszyć się życiem.

Jeśli pragniesz zyskać wolność finansową i poczucie bezpieczeństwa, decydować o własnej przyszłości i z radością witać każdy dzień - skorzystaj z rad Nancy i zacznij "mieć życie dla siebie"!

źródło opisu: Wydawnictwo Medium, 2012

źródło okładki: http://www.medium.com.pl/ksiazka.htm?id=244