Poza zasięgiem

Tłumaczenie: Anna Skucińska
Cykl: Reed Brennan (tom 3)
Wydawnictwo: Znak
Untouchable

Trzecia część, po "Imprezie zamkniętej" i "Tylko dla wybranych", serii książek Kate Brian, autorki "Klubu niewiniątek". Pisarka z wielkim sukcesem wprowadza do fabuły wątki kryminalne. Akcja powieści toczy się wokół śledztwa w sprawie Thomasa, którego zamordowano na terenie szkoły. Główna bohaterka, Reed Brennan jest z tego powodu załamana, tym bardziej, że głównym podejrzanym jest Josh,...

Pisarka z wielkim sukcesem wprowadza do fabuły wątki kryminalne. Akcja powieści toczy się wokół śledztwa w sprawie Thomasa, którego zamordowano na terenie szkoły. Główna bohaterka, Reed Brennan jest z tego powodu załamana, tym bardziej, że głównym podejrzanym jest Josh, chłopak, którego Reed darzy coraz większym uczuciem.

Trzymająca w napięciu, świetnie napisana powieść dla nastolatek.

źródło opisu: Znak, 2008

nadzieja1925 | 2013-08-19
Przeczytana: 20 sierpnia 2013

Książka bardzo fajna, zresztą jak pozostałe!

Monia0420 | 2014-09-01
Przeczytana: 01 września 2014

I kolejna część przygód Reed przeczytana, a właściwie pochłonięta. Jak tylko zaczęłam czytać nie mogłam się od niej oderwać. Wyjaśnienie zagadek z poprzedniego tomu, nowe tajemnice, miłości, kłótnie, problemy. Wszystko to co ma miejsce w życiu nastolatek i nastolatków. Książka ciekawa i warta przeczytania. Jeżeli masz zamiar przeczytać tą książkę lepiej najpierw zapoznać się z poprzednimi częściami (zacząć serię od początku), bo niektóre wątki są kontynuacją z poprzednich tomów.
Serdecznie polecam! :)

Delirium | 2012-03-01
Na półkach: Przeczytane, Rok 2012
Przeczytana: 01 marca 2012

Tylko pani Brian potrafi napisać książkę, której 90% treści stanowią ponure wynurzenia nastolatki, w taki sposób, aby nie dało się oderwać od lektury. Gratuluję. Zakończenie to był dla mnie ogromny szok (zapomniałam przeczytać okładkę, wyjątkowo nie radzę czytać opisu, bo zepsuje całą intrygę). Ale niespodziewane zakończenia są, przynajmniej według mnie, nieodłącznym elementem serii o Easton Academy. Co jest stanowczo ogromnym plusem książki. Polecam!

laskosko | 2012-03-06

Książka bardzo ciekawa. Ogólnie rzecz biorąc detektywistyczna i trzymająca w napięciu. Ma również wątki romantyczne. Przedstawia dziewczynę na skraju wytrzymałości. Świetnie okazuje problemy depresyjne i załamanie. Autorka kończy książkę, sprawiając wrażenie nieskończonej w ten sposób zachęca nas do dalszego czytania. Uważam, że książka jest w stu procentach godna polecenia nastolatkom.

Wiktoriaaa | 2013-08-09

Lubię, lubię, lubię...

soniek | 2011-01-24
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: czerwiec 2010

Te książki czyta się w błyskawicznym tempie. Każda kolejna część jest coraz ciekawsza i mimo tego, że jest wiele części to historia wciąż jest "świeża" i nie nudzi. Jestem zachwycona tą serią.

televisorr | 2014-04-20

To jest jedyna książka, którą przeczytałam od tej autorki. Jest bardzo mocna. Jeśli człowiek wczuwa się w główną postać i przeżywa wraz z nią różne wydarzenia (tak jak mnie się to często zdarza), to potrafią ponieść emocje i nerwy. Trzyma w napięciu, pomimo tego, że jest dość przewidywalna. Ciekawie opisana, choć wszystko się ciągnie i jest baaardzo rozwlekane. Dużo "lania wody". Bardzo podobał mi się wątek z lekami na psychikę i o tym jak człowiek może decydować o swoich decyzjach i jakie mogą być tego konsekwencje. Jak mylny może być człowiek odnośnie siebie i otaczającego świata. Co jest w stanie zrobić, do czego się posunąć, jeśli tylko nie posłucha psychiatry i nie będzie się stosował do jego zaleceń. Książka z przylepką: co by było gdyby ludzie nie postępowali według ogólnie przyjętych zasad.

DianaxD | 2011-01-21

Uważam, że jest to najlepsza seria książek jaką kiedykolwiek czytałam. Można je czytać wiele razy i się nią nie znudzić. Jest to seria, która nie opowiada tylko tak jak to większość książek o miłość dziewczyny do chłopaka i szczęśliwym zakończeniu na końcu. W tych książkach nie można przewidzieć co się zaraz stanie tu wszystkie zdarzenia odbywają się niespodziewanie. Każdemu by się spodobała ta seria, ponieważ jest o miłości, (nie tylko chłopaka do dziewczyny) przyjaźni, zagadkach kryminalnych itp. Na dodatek autorka tak podsyca naszą ciekawość kończąc każdą książkę, że po prostu musimy przeczytać następna część, żeby się dowiedzieć co się stało dalej. Naprawdę gorąco polecam tą serie. Jeśli zaczniecie ją czytać to w życiu się od niej nie oderwiecie. (opinia tyczy się całej serii)

Kahhs | 2016-04-17
Na półkach: 2016, Nie dla mnie, Przeczytane

Moim zdaniem nudna. Za nudna. Liczyłam na porywającą, wartką akcję z kryminałem a pierszym planie, z miłością w tle. A tu okazało się, że kryminału nie ma prawie wcale, a głównym wątkiem są rozterki nastolatki.
Szczerze mówiąc, nie doczytałam do końca. Nie dałam rady oraz szkoda mi było czasu.
Nie polecam

Karolina | 2015-01-31
Przeczytana: 27 stycznia 2015

Super książka na jedno popołudnie/weekend :P
Dopiero gdy ją przeczytałam dowiedziałam się, że jest to 3 część serii, ale szczerze mówiąc nie odczułam specjalnie tego braku wiedzy z poprzednich tomów... :D
Serdecznie polecam