Pomorze Zachodnie. Moja mała ojczyzna

Wydawnictwo: Ines
83-910427-4-x
historia
Karolina

Książka "Pomorze Zachodnie - moja mała ojczyzna" przedstawia bogatą historię ziem wchodzących w skład dawnego księstwa zachodniopomorskiego. Obejmowało ono obszar rozciągający się na zachód za wyspę Rugię i na wschód po Bytów i Lębork, sięgając na południu Cedyni, Myśliborza, Szczecinka, a nawet Człuchowa i Wałcza. Pomorze Zachodnie to wyjątkowy region, w którym na przestrzeni wieków ścierały się różne wpływy i interesy.

źródło opisu: Alejka.pl

źródło okładki: internet

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Miss_Joker | 2013-02-16
Przeczytana: kwiecień 2008