Okładka książki Pomorze Zachodnie. Moja mała ojczyzna

papier
Karolina
5 (2 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Książka "Pomorze Zachodnie - moja mała ojczyzna" przedstawia bogatą historię ziem wchodzących w skład dawnego księstwa zachodniopomorskiego. Obejmowało ono obszar rozciągający się na zachód za wyspę Rugię i na wschód po Bytów i Lębork, sięgając na południu Cedyni, Myśliborza, Szczecinka, a nawet Człuchowa i Wałcza. Pomorze Zachodnie to wyjątkowy region, w którym na przestrzeni wieków ścierały się różne wpływy i interesy.

źródło opisu: Alejka.pl

źródło okładki: internet