Oh My Goddess! Tom 38

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Oh My Goddess!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Dark Horse
Aa Megami-sama
1-59582-711-0
manga, romans, fantastyka
komiksy
angielski
Moonlight

Ever since a cosmic phone call led five young goddesses to live in college student Keiichi's residence, his personal life has been turned upside down, sideways, and sometimes even into strange dimensions! Chrono's crusade to recover the remaining piece of the music program runs into a demonic obstacle-Velsper. And speaking of demons, when Hild drops in by surprise on Keiichi's birthday, it's...

Chrono's crusade to recover the remaining piece of the music program runs into a demonic obstacle-Velsper. And speaking of demons, when Hild drops in by surprise on Keiichi's birthday, it's not to give best wishes . . . it's because there's been a coup in hell!

źródło opisu: http://www.darkhorse.com/

źródło okładki: http://www.darkhorse.com/