Oh! My Goddess. Tom 16

Tłumaczenie: Rafał
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Oh My Goddess!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Aa Megami-sama
komiksy
Moonlight

"Oh! My Goddes" (org.: "Aa Megami sama") to seria ciesząca się w Japonii bardzo dużym powodzeniem u młodzieży. Kosuke Fujishima zaprojektował ją jako krótki serial na życzenie redaktorów magazynu "Afternoon", którzy ujrzeli zaprojektowany przez rysownika podkoszulek z Miyuki (bohaterka "Taiho Shichauzo") w stroju bogini. Po dwóch tygodniach powstał pierwszy odcinek komiksu, który ostatecznie ukazał się w miesięczniku "Afternoon" w 1989 roku. Popularność Keiichiego i spółki utrzymuje się niezmiennie do dzisiaj. Na kanwie mangi powstały między innymi: animowany film kinowy, pięcioodcinkowy serial OAV i gra komputerowa.

źródło opisu: Japonica Polonica Fantastica, 2002

źródło okładki: http://jpf.com.pl/