Dla Heather przeprowadzka do Denver nie jest niczym nowym-w ciągu siedemnastoletniego życia przeprowadzała się już z jednego miasta do innego kilkadziesiąt razy. Nie wierzy rodzicom, którzy zapewniają ją, że tym razem będzie inaczej, i stara się nie nawiązywać przyjaźni, żeby nie cierpieć przy rozstaniu. Stara się, lecz nie przychodzi jej to łatwo.

Miaa | 2014-03-12

Naiwna, dla nastolatek w wieku max 13 lat.

Wspaniała książka, bardzo dojrzała. Strasznie polubiłam bohaterkę i było mi jej szkoda. Można nawet powiedzieć, że się z nią utożsamiam trochę. Nie jest cukierkowa i przesłodzona, bo tak naprawdę o miłości jest niewiele.

martynal11 | 2012-06-22
Przeczytana: 10 listopada 2011

Książki z tej serii są świetne.Dla relaksu,na wieczór,nudę.Mam juz kilka za sobą i żadnej nie dałam bym opinii beznadziejna.Tak samo jest i w tym przypadku.
Dama,walet i dwójka trefl to świetna,zaskakująca i dająca do przemyśleń opowieść.
Główna bohaterka to Heather poznajemy ją w chwili lądowania w Denver.Jest bardzo zdenerwowana i rozczarowana,lecz nie jest to dla niej nowość to któraś przeprowadzka w całym jej krótkim w życiu.Jej rodzice bardzo się cieszą i są podekscytowani szczególności matka,jednak nasza bohaterka podchodzi bardzo sceptycznie i wrogo nastawiona.Zdaje sobie,że nie może się z nikim zaprzyjaźnić i przywiązać się do tego miejsca,aby później nie cierpieć. Jednak staje się inaczej niż ona sobie obiecała.Poznaje wspaniałych ludzi w klubie brydżowym oraz w szkole oraz chłopaka,który ją rozumie.
Autorka pisze w sposób taki,że nie można oderwać się od tej książki.Aby dowiedzieć się o co chodzi trzeba przeczytać jeszcze kilka stron.Jednak wszystkiego dowiadujemy się...

Onilom | 2013-10-30

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Aisog | 2011-05-09
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 09 maja 2011

Super!
W odróżnieniu od innych ksiażek z tej serii nie ma w niej prawie wogóle o miłości.
Bardzo mi się podobała. Polecam!

Blondi | 2013-06-27

Bardzo fajna książka. Trochę się popłakałam ze zwruszenia. Naprawdę super książka. Polecam.

Mackula | 2012-08-01

Przeczytana: 2009 rok

To jest to;d

Livice | 2015-05-24
Na półkach: Przeczytane, Lekkie

Książki z tej serii czytam, lecz niekoniecznie mnie zachwycają. Z tą było inaczej- Heather nie jest z pewnością nudną postacią. Książkę jak każdą z tego cyklu baaardzo szybko się czyta.