Dama, walet, dwójka trefl

Naiwna, dla nastolatek w wieku max 13 lat.

Naiwna, dla nastolatek w wieku max 13 lat.

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Książki z tej serii są świetne.Dla relaksu,na wieczór,nudę.Mam juz kilka za sobą i żadnej nie dałam bym opinii beznadziejna.Tak samo jest i w tym przypadku.
Dama,walet i dwójka trefl to świetna,zaskakująca i dająca do przemyśleń opowieść.
Główna bohaterka to Heather poznajemy ją w chwili lądowania w Denver.Jest bardzo zdenerwowana i rozczarowana,lecz nie jest to dla niej nowość to któraś przeprowadzka w całym jej krótkim w życiu.Jej rodzice bardzo się cieszą i są podekscytowani szczególności matka,jednak nasza bohaterka podchodzi bardzo sceptycznie i wrogo nastawiona.Zdaje sobie,że nie może się z nikim zaprzyjaźnić i przywiązać się do tego miejsca,aby później nie cierpieć. Jednak staje się inaczej niż ona sobie obiecała.Poznaje wspaniałych ludzi w klubie brydżowym oraz w szkole oraz chłopaka,który ją rozumie.
Autorka pisze w sposób taki,że nie można oderwać się od tej książki.Aby dowiedzieć się o co chodzi trzeba przeczytać jeszcze kilka stron.Jednak wszystkiego dowiadujemy się dopiero przy końcu.Żadna z tych cech nie utrudnia czytania,fabula jest dosyć ciekawa.Czyta się ją szybko,jest napisana językiem młodzieżowym.

Opis książki:Dla Heather przeprowadzka do Denver nie jest niczym nowym - przeprowadzała się już nie raz. Nie wierzy rodzicom, którzy zapewniają, że tym razem będzie inaczej, i stara się nie zawiązywać przyjaźni, żeby nie cierpieć przy rozstaniu. Czy uda jej się pokonać własne lęki i pozwoli sobie pomóc?

To jest to;d

To jest to;d

Super!
W odróżnieniu od innych ksiażek z tej serii nie ma w niej prawie wogóle o miłości.
Bardzo mi się podobała. Polecam!

Super!
Bardzo mi się podobała. Polecam!

No nawet,nawet;)

No nawet,nawet;)

Wspaniała książka, bardzo dojrzała. Strasznie polubiłam bohaterkę i było mi jej szkoda. Można nawet powiedzieć, że się z nią utożsamiam trochę. Nie jest cukierkowa i przesłodzona, bo tak naprawdę o miłości jest niewiele.

Fajne i świetne :D :D

Fajne i świetne :D :D

Bardzo fajna książka. Trochę się popłakałam ze zwruszenia. Naprawdę super książka. Polecam.

Książki z tej serii czytam, lecz niekoniecznie mnie zachwycają. Z tą było inaczej- Heather nie jest z pewnością nudną postacią. Książkę jak każdą z tego cyklu baaardzo szybko się czyta.

• Młodzieżowe
  • Z dzieciństwa
  • 2011
  • Dzieciństwo

Dodaj cytat z książki Dama, walet, dwójka trefl