Bajki o mądrej sowie

Wydawnictwo: Salwator
978-83-60703-66-3

Bajki-przypowieści napisane prostym i przejrzystym językiem to rodzaj elementarnej „katechezy” o sensie i celu życia, o potrzebie moralności i o stosunku człowieka do Stwórcy. O. Tomasz Špidlik pisze o miłości, prawdzie i pięknie w sposób najprostszy, używa czytelnej symboliki, ale mimo to potrafi zaskoczyć czytelnika odkrywczością i humorem. A jego mądra sowa udziela rad bez natrętnego dydaktyzmu, bo wie, że „przyjąć czyjąś radę jest już samo w sobie mądrością”.

źródło opisu: www. salwator.com

Paula | 2014-02-01