Pan Samochodzik i ikona z Warszawy

Okładka książki Pan Samochodzik i ikona z Warszawy Tomasz Olszakowski
Okładka książki Pan Samochodzik i ikona z Warszawy
Tomasz Olszakowski Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza "Warmia" Cykl: Pan Samochodzik (tom 42) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Pan Samochodzik (tom 42)
Oficyna Wydawnicza "Warmia"
2002-11-30
2002-11-30
Pan Samochodzik ikona Warszawa

Kolejna książka z cyklu Pan Samochodzik przeczytana.
Moja ocena to przeciętna. Lektura czytała się szybko ale bez żadnego entuzjazmu czy też fajerwerek. Można rzec, czytanie bez natchnienia.
Tym razem opowiada o cerkwiach w Warszawie i ikonach związanych z tym kultem. Trochę historii , trochę spaceru po zakazanych rewirach Warszfki.
Finał był taki, ze strzelano do Tomasza NN, ale kule się go nie imają i tylko musnęły czerep.
A tak wszystko bez zmian, nic za bardzo się nie zmieniło. AAA
jeszcze Dańcowi spalili chatę . Oczywiście znalazł się altruista, który odświeżył pokoje non profit . Generalnie średnia fabuła bez konkretnego zakończenia.
Pilipiuk słabo się przyłożył .

Kolejna książka z cyklu Pan Samochodzik przeczytana.
Finał był taki, ze strzelano do Tomasza...

Cerkwie istniejące i historyczne, warszawskie lochy, Praga, pałacyk Konopackiego, cmentarze, Łazienki, Ujazd inostwo warszawskich ciekawostek. A jako wisienka na torcie - potomek von Haubnitzow z Księgi Strachów. Całkiem by to było zgrabne nawiązanie, gdyby nie fakt, że KS rozgrywała się nie 30 lat temu, a 70. Ale sympatyczna i polecam 🙂

• Pan Samochodzik
  • Podróżnicze
  • Dla Oskara
  • E-BOOKI WYMIANA (wersje oficjal. mobi)
  • Cała Przeczytana (100%)

Dodaj cytat z książki Pan Samochodzik i ikona z Warszawy