Cześć, Siostro, zakochałam się! Zapis miłości

Tłumaczenie: Dorota Lulińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nasze sprawy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Ach, Schwester...: Protokolle eniner Liebe
patrikijaa

Listy młodej dziewczyny do swojej starszej siostry, w których opisuje swoje pierwsze zakochanie. Książka porusza wiele problemów intymnych i odpowiada na pytania, jakie zadają sobie nastolatki w obliczu pierwszej miłości.

Ellie1993 | 2012-11-19

Haah czytałam dobre kilka lat tamu, ale pamiętam jak dziś :) jedna z tych pierwszych od jakich zaczęła się moja przygoda z książkami. Śmiało mogę napisać, książka mojego dorastania ;) Piękna, wciągająca historia pierwszej miłości i namiętności... polecam wszystkim młodym kobietką i nie tylko ;)

niutka | 2012-07-30

Książka potajemnie czytana przeze mnie i wszystkie koleżanki już w podstawówce. Z wypiekami na twarzy czytałyśmy wtedy opis pierwszego razu bohaterki. Stare dzieje, ale pamiętam tę książkę do dziś i z czystym sumieniem poleciłabym ją każdej nastolatce.

Claribelle | 2016-10-13
___Smile___ | 2016-10-10