Żądza krwi

Tłumaczenie: Julia Chimiak
Cykl: Kroniki rodu Drake'ów (tom 3)
Wydawnictwo: Akapit Press
Out for Blood
TalaZ

Inne wydania

Łowczyni. Wampir. Uzależniająca miłość. Hunter Wild, najlepsza uczennica ostatniej klasy Akademii Helios-Ra, otrzymuje zaproszenie na tajną koronację Heleny Drake. Wtedy po raz pierwszy dostrzega różnicę między wampirami, na które trzeba polować, i tymi, które są przyjaciółmi... a może nawet kimś więcej. Tymczasem studenci Akademii zaczynają padać ofiarą tajemniczej choroby. Hunter, zdumiona,...

Łowczyni. Wampir. Uzależniająca miłość.

Tymczasem studenci Akademii zaczynają padać ofiarą tajemniczej choroby. Hunter, zdumiona, odkrywa, że tylko oszałamiająco przystojny Quin Drake może jej pomóc ocalić - wrogą mu - Akademię.

Kto powiedział, że w ostatniej klasie będzie łatwo?
Czy Quin Drake zdąży ocalić Akademię?

źródło opisu: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-229-Zadza_krwi

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-229-Zadza_krwi

Magdalena | 2015-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2015

Zdecydowanie lepsza od poprzedniej części :D
Polecam !

Tymczasem studenci Akademii zaczynają padać ofiarą tajemniczej choroby. Hunter, zdumiona, odkrywa, że tylko oszałamiająco przystojny Quinn Drake może jej pomóc ocalić - wrogą mu - Akademię.
Jak poprzedni tom przyniósł mi ogromny zawód, tak ten mnie zaskoczył. Był oczywiście lekką, przyjemną lekturą do poczytania, aczkolwiek akcja, sposób prowadzenia fabuły, a także potyczki słowne głównych bohaterów spodobały mi się. Brnęłam przez kolejne strony z ogromną ciekawością, gdyż dawniej czytałam tę pozycję, ale za nic nie pamiętał co i kto stoi za tajemnicą, która spowiła akademię łowców.
Niewątpliwie czarnym koniem tytułu były interakcje...

Fleur | 2014-07-29
Przeczytana: 28 lipca 2014

Postanowiłam poświęcić się całkowicie tej serii. Zazwyczaj mam tak, że czytam kilka książek naraz, czasami odkładam zaczętą i wracam do niej po dłuższym czasie i muszę wertować kartki wstecz, żeby sobie przypomnieć o co chodziło. Dlatego tutaj zabrałam się od razu, w całości za wszystkie tomy i nie rozpraszam się innymi pozycjami. Wakacyjny klimat i koszmarne upały sprawiają, że umysł funkcjonuje na zwolnionych obrotach, więc prosta, lekka i dość banalna historia wampirzego rodu wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Poziom kolejnych tomów utrzymuje się mniej więcej taki sam, wszyscy bohaterowie są do siebie podobni, każda kolejna para szczęśliwie zakochana, a ciemne charaktery pokonane.
Banalne i odmóżdżające czytadło. Całkiem przyjemne.

PolkaPati | 2015-07-07
Przeczytana: 06 lipca 2015

Książka do reszty mnie wciągnęła łowcy, wampiry, złe wampiry , zakazana miłość która uzależnia za każdym razem.. To to co bardzo lubię i mnie porywa do innego świata.
Zaczęłam czytać nie od pierwszego tomu tylko od trzeciego, Ale na pewno to nadrobię w najbliższym czasie mam jeszcze w swojej biblioteczce tom piąty za który właśnie sie biorę ;)
Książka jest Arcydziełem !! Od pierwszych stron historia Rodu Drake'ów podbiła moje serce..
Jest podzielona na rozdziały Quinna i Hunter. Hunter ma niesamowite przygody i często wpada w tarapaty z których wyciąga ją Quinn. Miłość idealna można rzec.

witamy_w_piekle | 2013-08-22

Niby kolejna książka typu "Zmierzch". Śmiertelniczka zakochana w wampirze... Jednak jest to istne arcydzieło! Od pierwszego rozdziału zakochałam się w tej książce! Moim zdaniem najlepsza z całej serii Kronik Rudu Drake`ów.

TINA1912 | 2015-02-22

Kolejna część ,,Kronik rodu Drake'ów".
Hunter Wild jest najlepszą uczennicą ostatniej klasy Akademii Helios-Ra, szkoły dla łowców wampirów. Niespodziewanie studentów Akademii dziesiątkuje tajemnicza choroba. Okazuje się, że tylko przystojny Quinn Drake może jej pomóc ocalić Akademię.
Bardzo ciekawa książka, wartka akcja i niespodziewane zakończenie.
P-O-L-E-C-A-M :)

AnnaJudd | 2011-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2011

Powiem, iż ta część do tej pory najbardziej mi się podobała, a dwójka głównych bohaterów przypadła mi bardzo do gustu. Powiem, że zajmują u mnie pierwsze miejsce, Lucy i Nicholas spadają na drugą pozycję. Brawo dla autorki, że w tej części nie zapomniała o L&N :DDDDD
Tylko ubolewam na tym, że była mało rozdziałów z perspektywy Quina :////
I jeszcze wielki plus za to, że mogłam się szczerze pośmiać. Ostatnio brakuj w książkach humoru, który doprowadza mnie do czystego śmiechu. :)
Polecam :)

freeqa | 2011-11-02
Przeczytana: 25 października 2011

To trzecia część z serii o rodzie Drake'ów - wampirów. Nie narzekałam na tą książkę, czytało sie dobrze i bardzo płynnie. Szkoda, że od pierwszej części historia nie jest prowadzona z punktu widzenia Solange, ale tak czy inaczej, podobało mi się. Od samego początku wiadomo kto z kim będzie, ale i tak sie fajnie czytało, bo charaktery głównych bohaterów były bardzo zadziorne. Zarówno Hunter, łowczyni wampirów, jak i Quinn mają wyraźne usposobienie i na początku ciągle sobie "dogryzają". Te ich kłótnie bardzo ubarwiły książkę.
Teraz zastanawiam się, który z braci Drake będzie bohaterem następnej części.

Kyou | 2013-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2013

Dużo lepsza niż pozostałe - trzeba przyznać. Jednak schemat uczuciowy ten sam. Wydawała mi się bardziej przemyślana, pomysł ciekawy i trudny do rozgryzienia.

Katherine Parker | 2014-06-16

Kolejna wspaniała książka pani Harvey. Tak jak poprzednie części tej serii jest fantastyczna. We wszystkich częściach "Kronik rodu Drake'ów" strasznie podoba mi się to, iż w każdej części historię opowiadają inne osoby. To pozwala lepiej poznać daną sytuację jak i bohaterów. Na tę książkę mówię stanowcze TAK!

Zapraszam